Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit folyamatos...

Van itt olyan akit folyamatos bántalmazás, zaklatás ér és nem képes megvédeni magát a zaklatójával szemben?

Figyelt kérdés
milyen nemű és korú ?

#zaklatás #bántalmazás #erőszakosbántalmazás
2020. aug. 3. 03:12
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Már nincs, de volt még annó suliban, elég sokáig tűrtem. Leginkább az volt a gond hogy többen voltak, aztán egyszer "bepörögtem"7.-ben és mindegyiket sza-rrávertem, de nem ilyen cicabunyó szinten, 2-nek csontja tört, egynek kikúrtam az első fogait, egynek meg olyat rávertem a homlokára hogy azonnal elájult. Közben persze mind két kezemen eltört 3-3 ujjam, leszakadt egy körmöm, meg az egyik lábamon eltört a hüvelykujjam.


Mondanom se kell, abból a suliból kirúgtak, pedig megoldottam a problémát kb 10-perc alatt.

2020. aug. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

9

Pont erről beszélek, hogy még majd a zaklatott fog rácseszni a végén, hiába csak önmagát védi a hiénáktól

2020. aug. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Az biztos hogy rábaszol, amúgy ha fiatalkorú vagy és nem hal bele max egy ejnyebejnyét kapsz, esetleg sulit kell hogy vállts.
2020. aug. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Jelen.

Iskolába mindig szivattak, vertek.

Ha rájuk nézel kapsz, ha rossz vagy tesiből kapsz vagy csak szórakozásból is vertek.

Próbáltam magam megvedeni nem sikerült.

Azóta leleptem suliból, szakiskolába felvételiztem.

Eléggé letört voltam abban az időszakban, sőt mai napig kihat rám.

Néha csak pár flashback elő "tör" vagy elég sok gondom van a szociális életben,.

2020. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

5

Szegény megértelek téged,tényleg.

Engem is kikészitetek a suliba

2020. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
De én már leszarom a sulit meg mindent ,csak magamal foglalkozok
2020. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4 válaszoló vagyok.

Higyjetek nekem ezzel a tudattal mindenki élete végéig fog élni hogy bántalmazták.

De vannak az életbe jó dolgok is élvezni kell tehát, próbáljátok kompenzálni a dolgokat.

2020. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!