Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nàlatok volt hasonló ti...

Ha nàlatok volt hasonló ti hogy kezeltétek? Sógornôm minden csalàdi összejövetelen túl sokat mutat meg a bàjaiból, a férfiak nem gyôznek màsfelé fordulni, a nôk forrnak a dühtôl. Kedves, de túl közvetlen és megbotrànkoztató jelenség.

Figyelt kérdés

#közvetlenség #megbotránkozás #fesztelenség #Hiànyos öltözet #Csalàdi összejövetel
2020. aug. 6. 08:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
27%
Első körben megpróbálnék beszélni vele. Második körben a "férfiakkal beszélnék". Szerintem, ha egy páran lereagálják a "túlzott közvetlenségét" vissza fog venni.
2020. aug. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
87%

Jól szorakoznék rajta.

Most komolyan, amikor egy reklámban is van, hogy mindent kitesznek, akkor mi ebben az olyan durva?

Pasik meg a párjuk miatt feszéjezik csak maguk.

2020. aug. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 A kérdező kommentje:
Nem akartam részletezni... Hidd el nem viselne meg ha fürdôruhàban lenne, mint mindannyian nyàron. Túltesz mindenkin
2020. aug. 6. 08:21
 4/111 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy a sógornö, hogy öltözik, csak rá tartozik, ha a párját nem zavarja, akkor senkinek semmi köze hozzá. Ugyan nem írod, mit jelent a te szóhasználatodban a "túl soakt mutat a bájaiból" kitétel, szerintem csak kivagottab felsöket hord valószínüleg.

Azt nem hiszem, hogy a férfiak "másfelé akarnak nézni", ez egyáltalán nem valószóínü (hacsak nem 100 kilós bájai vannak a sógornönek!)

A nöknek meg semmi alapja sincs "forrni a dühtöl", ez maygarra lefordítva annyit jelent számomra, hogy sárgák az irigységtöl, mert a sógornö nem elhízott, formátlan valaki, a többi nö meg igen.

2020. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
91%

"Hidd el nem viselne meg ha fürdôruhàban lenne, mint mindannyian nyàron."


Ha EZ ben zavarna, akkor miért zavar, ha nem nyáron és nem fürdöruhában látszik belöle több, mint ami neked tetszene?????

2020. aug. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
68%
Tippem szerint vagy nem hord melltertót, vagy azzal felpocolva teszi ki a bájait.
2020. aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
75%

Férfi vagyok, természetesen nincs ilyen a rokonságomban, tehát csak elméletben tudom végiggondolni.

2-esnak adok igazat! Minden mondatával egyetértek!


Mellékesen:

Nincs férje annak a nőnek? Ha igen, ő mit szól hozzá? Ha nincs, a szülei mit szólnak rá?

Ha a fenti személyek nem szólnak érte, nem lehetséges, hogy egyedül te, kérdező (aki szintén nő vagy) forrsz a dühtől, és rajtad kívül senki nem akad fönn rajta????

2020. aug. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
93%
Kolléganőm volt ilyen, de senkit nem érdekelt különösebben. Értelmes ember átnéz és átlép ezen. Nem ertem min kell "forrani a dühtől". Csak nem féltékenyek?
2020. aug. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 A kérdező kommentje:
Minden helyzetben többet mutat magàból, mint màsok. Magas telt alkatú nagy mellû és fenekû nô aki nem vékony nô pàrti annak màr bejön. Most nyàron egy vìzparti csalàdi összejövetelen (kb 30 fô) annyira kis bikini volt rajta, hogy a bimbóudvara kilàtszott... azért màs nôk erre figyeni szoktak. Egy intelligens pàrjàt szeretô férfi igenis igyekszik nem bàmulni, hogy a sajàt pàrjàt ne alàzza meg
2020. aug. 6. 08:28
 10/111 anonim ***** válasza:
100%
#9 Na ez már tényleg csak szórakoztató.
2020. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!