Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti már észrevettétek ezt a...

Ti már észrevettétek ezt a jelenséget itt?

Figyelt kérdés

A női kérdezőknek, akik komoly családi gondokkal küzdenek mindig van párjuk.


Ellenben ha egy fiú/férfi küzd hasonlókkal mind egyedül vannak. Pedig szerintem ők is vágynak szerelemre és párkapcsolatra.


Ez miért állandó tendencia vajon?


2012. júl. 3. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
egy egyedülálló fiú hogyan is küzd párkapcsolati problémákkal? ez nem teljesen világos.
2012. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, bocs az offért. családi gondok. hm. azzal mindenki küzd. szerintem.
2012. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

csak arra akartam célozni, hogy a férfiak miért kell mindennel egyedül megküzdeniük? míg a nők mellett mindig van valaki, aki társként segít nekik leküzdeni a bajt.


így férfiként hogy vágyjak párkapcsolatra?

hiszen az eddigi 2 hosszútávú kapcsolatom nekem is egyoldalú volt.

én voltam aki jövőt terveztem, én voltam aki segítettem a bajban.

2012. júl. 3. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont az van, hogy a férfiak így megtanulnak küzdeni, a nők meg mindig valakire támaszkodnak. Így önmagukban nem találják meg az erőt.

25/L

2012. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!


Ez így van. De akkor felmerülhetne bennem a kérdés: ha ilyenek a "nők" (a nők túlnyomó többsége - tisztelet a kivételnek) akkor jogos-e, ha úgy gondolom hogy lehúznak engem is?


Kevés olyan nő van, aki tud küzdeni. És ezzel egyenrangú kapcsolatunk lehetne...

2012. júl. 3. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:

a férfiak ezért férfiak, mert erősek. aki nem, az nem lesz annyira vonzó egy nőnek.

habár vannak erős, uralkodós nők, akiknek nem kell segítség. neked ez utóbbi való.

2012. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!