Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden második lány apakomplex...

Minden második lány apakomplexusos?

Figyelt kérdés
Nem kötekedésből teszem fel a kérdést,mindenki úgy él,ahogy akar.De szerintem ez a 15-20 éves korkülönbség párkapcsolatban nagyon durva és mindenhol ezt látom.PL a 40 éves apuci megcsalta a feleségét egy 16 éves csajjal,vagy fordítva:16 éves "kislányok" akarnak 35 évesekkel összejönni.Mi van itt?Ez nagyon durva szerintem.Én is vonzódtam már idősebb pasihoz(16 évesen egy sztárhoz),de a valóságban kirázna a hideg,ha egy apám korabeli pasas akarna tőlem valamit.Mert olyan érzésem lenne,mintha az apámmal járnék.Úgyhogy én ezt nem értem.Miért van ez?Mi a jó az idősebb pasikban?A saját korosztály ennyire éretlen?(Amit sajnos meg tudok érteni)

2012. ápr. 17. 20:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%

8 éves koromtól kb 13-ig nem volt az életemben jelen apám a munka miatt. Én ezzel 'magyarázom meg' magamnak, hogy most is miért futok egy 32 éves pasi után.


18l

2012. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%

Miért?Hát igen,sajnos az apakomplexus..hogy annak idején nem kapta meg az apjától a törődést.Ugye van egy életszakasz,amikor minden lány az apukájába szerelmes és az anyukájára féltékeny és minden fiú az apukájára féltékeny és az anyukáját szereti sokkal,de sokkal jobban.:D ugye hát sokaknál nem volt meg ez a szakad..van,akiben úgy jön ki,mint például bennem..én biszexuális lettem emiatt,más lány meg éppen az apukája korosztályú férfiakhoz kezd el vonzódni..viszont egyáltalán nem normális a másik véglet,hogy az idősebb emberek jóval fiatalabb lányokhoz vonzódnak..



16/L

2012. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem ezért járnak a fiatal lánykák idősebb férfival, hanem az egzisztencia miatt. Mert annak már van kocsija - tudja őt kocsival furikázni, akár suliba is, hadd pukkadjanak meg az osztálytársnői. Meg utazásokra viszi, pénzeli a kiadásait, és így tovább... Nekem legalábbis ilyen osztálytársnőim voltak. :)

De volt mondjuk egy, aki tuti apakomplexusos volt. Nagyon gyerekes lány volt, kislányos viselkedésű, aztán összejött 16 éves fejjel egy 36 éves pasival. És a lány apja meghalt, mikor ő kicsi volt, én biztosra vettem, hogy az apját keresi benne.

2012. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%
3.-nál a pont, inkább anyagiasak.
2012. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%

A mai fiatal felnőttek, kamaszok jelentős részének nem volt jelen az apja az életében. Várható volt, hogy ez fog történni. Ha megfigyeled azoknak a nőknek, lányoknak akik jóval idősebb férfival vannak, egyiknek sem volt jó (ha egyáltalán volt) az apjával való viszony.

Én nem tudnám elképzelni, hogy egy "apám lehetne" férfival együtt legyek. Mondjuk nekem olyan apám volt, hogy nincs szükségem pótpapára.

22/N

2012. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is a 3.-nál a pont.
2012. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
Nekem se volt apám, mégse bukok a pótapucikra. És milyen furi, a lányok többségének olyan pótapuci kell, akinek luxus kocsija van.
2012. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Én fiatal koromban mindig idősebb pasikba zúgtam bele, persze sosem volt semmi. Nem anyagi oka volt, egyszerűen csak vonzódtam a nálam 15-20 évvel idősebbek iránt.aztán ahogy idősödtem egyre inkább a korombeliek vonzottak.a férjem pl 2 évvel idősebb nálam.ja és hozzáteszem hogy rendes apukám volt/van tehát nem volt apakomplexusom .
2012. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

1-2 esetben lehet apakomplexus, de ezt észre is lehet venni.

Az esetek többségében azonban nem olyan "apjabelivel" jár, aki mondjuk minimálbérből él.

2012. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
amúgy én most vonzódom már csak így 22 évesen az idősebekhez, 2 éve még meg sem fordult a fejemben a dolog, a kisfiúsabb fiúkat hamarabb megnéztem. részemről más oka lehet, bár lehet van benne apakomplexus is, nem tudom. nekem biztonságérzetet ad, hogyha egy idősebb pasival vagyok. meg arról nem beszélve, hogy tapasztaltabbak, udvariasabbak, megfontoltabbak. nekem ez az, ami igazán mérvadó a dologban.
2012. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!