Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a sógórnőm...

Mit tegyek ha a sógórnőm állandóan okosabbnak érzi magát?

Figyelt kérdés
Szóval mindenbe beleszól, mindenről megvan a véleménye, állandóan arról kell beszélni amiről ő akar. Én meg ilyenkor ülök családi kajánál is, aztán megunom esetleg kimegyek az udvarra. De borzasztó idegesìtő. Nem tudom kezelni sem az a baj. Ő idősebb nállam, igaz van barátja, de beleszol a férjemmel is az életünkbe néha , okoskodik. Hamarosan születik a babánk, félek hogy ott is majd elkezdi a dolgokat , úgy, hogy neki nincsen gyereke.
2020. aug. 7. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Semmit. Ráhagyod. Alfa üzemmód. Hümmögsz-bólogatsz oda se figyelve. Stb.
2020. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt szoktam tenni, de valahogyan mégis megvisel ez az egész. Én szeretném ha jó kapcsolatunk lenne, de egy ilyen emberrel nem lehet. Másnak nem lehet véleménye.
2020. aug. 7. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá, ne foglalkozz vele mutasd ki hogy nem érdekel és mutasd azt hogy nem idegesít talán így megunja. De ha látja hogy foglalkozol vele és hogy idegesít annál jobban fogja csinálni. Hagy szóljon bele mindenbe úgysem úgy lesz ahogy ő akarja
2020. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt embert már nem fogsz átnevelni. Ne foglalkozz vele!
2020. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy figyelmen kívűl hagyod vagy kinyitod a kis szád és véleményt nyilvánítassz.

A gyereknevelésbe meg ha hagyod, hogy beleszóljon bárki.. Akkor úgy kell neked. 🙄

2020. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy az ilyen embereknek ha bólogatsz, tovább fogja csinálni a hülyeségeit, mert miért ne?

Viszont, ha jeleznéd neki, hogy nem vagy kíváncsi a tanácsára, akkor hidd el, le fog állni.

Állj ki magadért, ráadásul édesanya leszel, állj ki a babádért is!

2020. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek tűröd csendben? Nekem is van 1-2 ilyen rokonom. Amint elkezdik, “le kell törni a szarvukat”. Nem is kell hagyni okoskodni. Én általában helyre szoktam őket tenni. Aztán amikor rájönnek, hogy mégsem úgy van minden, ahogy ők gondolják, mérgelődnek, puffognak, de elhallgatnak. Ezt a megoldást javaslom neked is.
2020. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!