Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezik ezt ennyire?

Miért élvezik ezt ennyire?

Figyelt kérdés
Most nincsenek nagyon fesztiválok, de az utóbbi években néhány ismerősöm egy csomó olyan képet osztott meg nyaranta a facebookon, hogy egy adott fesztiválon isznak, cigiznek, a sárba ülnek, egy hétig nem fürdenek, stb. Ezzel talán önmagában együtt lehetne élni, de miért osztanak meg képet arról, hogy izzadt, több napos nem fürdéssel párosulva részegen pózolnak? Ez nem szégyen? Mit élveznek ezen? Ha elmennek egy koncertre, isznak, oké. De egy hétig ezt így?
2020. aug. 7. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Menőnek gondolják. Mert ettől érzik úgy, hogy igazán élnek.
2020. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Es akkor arra mit irnal, ha azt irom: hogy VA olyan ember aki az ppen pisilo haverjaival pozol a budin?


Ne foglalkozz beluk, legyen aajat elwtwd inkabb

2020. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Próbáld ki, jó buli! Ha idegenkedsz a sátorozástól, akkor keress olyan helyet, ahol lehet bérelni szállást, vagy haza tudsz menni.
2020. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert ők ebben lelik a szórakozást és a boldogságot. Semmi baj nincs vele. Mindenkit más tesz boldoggá.
2020. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Két hétre ledobni minden civizációs igát, pont a legkulturáltabb embereknek a legnagyobb kikapcsolodás.
2020. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
#5-ös vagyok, nem szórakozást, a kikapcsolodást lazitásként értem.
2020. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
88%
mert fiatalok, nekik ez a szorakozas. es szerintem ezzel nincs is semmi gond.
2020. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert a legjobb... már nem csinálnám, 34 vagyok, de 17-20 évesen a legjobb nyarak voltak az ilyen fesztiválok! Persze ott is volt aki teljes ruhatárral érkezett, minden nap besütötte a haját, kilakkozta a körmét stb. De szerintem jó volt levetkőzni a civilizációs ártalmakat és elengedni magunkat. Mondjuk én zuhanyoztam és mostam fogat is, ez alap.
2020. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ritkán lép fel fesztiválon olyan aki érdekel.

Off: Jó van akit még kedvelek, de több akit nem tudok elviselni. Jó van pár széken üldögélős nyáriinges fesztivál, ahol sok nekem tetsző előadó lép fel.


DE ilyen túlélő turán jobban elretkesedík az ember, hiába patak, forrás és felkészülés akár.

2020. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!