Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire felháborító,...

Tényleg ennyire felháborító, hogy a nagymamámtól kaptuk a babakocsit? Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, a nagymamám ragaszkodott ahhoz, hogy ő fizesse a babakocsit. Nem mondtam neki ezt egy szóval sem, ő hozta fel, hogy kiválasztottuk-e már, vagy van-e elképzelésem, milyet szeretnék. Elmentünk együtt nézelődni és ki is választottam egyet. Megvette, viszont a nagynéném (mama lánya) ezen ki van akadva, hogy mégis miért vett ilyen drága babakocsit, mikor ők felajánlották, hogy ideadják a lányuk régi babakocsiját (ami egy 10 éves, hatalmas lengyel babakocsi és 6 éve a garázsban porosodik). Nem arról volt szó, hogy minél jobban lehúztam volna, vagy kihasználtam volna a helyzetet, mert mi is megtudtuk volna venni.


Eléggé kiakadtam már ettől a kioktatástól is, meg hogy ő ordítja, hogy ez felháborító, miközben ő a családjával 10 éve ott él az emeleten, egy számlába nem adtak még soha bele, mama intézi a bevásárlásokat, mindent. Ők meg csak ülnek és várják az örökséget, mama szavaival élve... Ezért idegesített fel, hogy engem meg kioktat, amiért elfogadtam egy ajándékot.


2017. szept. 23. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Értsd: a babakocsi árát is maguknak akarták.
2017. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Mondd meg nekik, hogy semmi közük hozzá, hogy a Mama mit költ a dédunokájára. A babakocsit meg ajánlják fel a Caritasnak. Ott biztosan fog neki örülni valaki.
2017. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Eskuszom valakinek itt babakocsi fetise van mert ez mar az 5. Kerdes legalabb errol
2017. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Húúú b+ jó vastag mamád van, mekkora a nyugdíja ? Neked több 100 ezerért babakocsit vesz, egy egész családot eltart, számlát fizet, kaját vesz, blabla, és még tartalékai is vannak.

Tudod mit, torzsalkodjatok csak ilyen hülyeségeken.

2017. szept. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Semmit ne csinálj örülj neki hogy ilyen kedves a nagymamád

Nagynénédnek meg közöld ha ezen rugozik semmi köze hozá mit vesz nagymama dédunokának ne üsse bele az orrát .

2017. szept. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy sem tudod jol csinalni:

ha ujjat veszel, hulye vagy, hszantan feleennyiert is vannak jok.

ha hasznaltan veszed, szegyeld magad, sajnalod az ujjat a gyerekedtol.

ha ajandekba kapod, irigyseg, meg bezzeg te kaptad mig nekem meg kellett venni.

Kersz egy adag lexarom tablettat?

2017. szept. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
*hasznaltan
2017. szept. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Az 1-es leírta az igazat, a baba kocsi árát is maguknak akarták. Egyébkéntsemmi közük hozzá,a nagymama ragaszkodott ahhoz,hogy megvegye a baba kocsit, innentől lebet befogni a szájukat, pláne,hogy ők csak élősködnek ott. Ne foglalkozz velük, ne idegeskedj ilyenek miatt!
2017. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Ne csinálj semmit a helyzettel. Éld az életed lelkiismeret-furdalás nélkül, boldogan.
2017. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, tényleg szard le, mit mondanak. Az elsőnek teljesen igaza van.

Ha nagyon bunkók veled, oszd ki őket, hogy ne dumáljanak bele, mikor ők még magukat se tartják el. Oktasd ki te is, ha úgy jobban érzed magad, vagy ne adj neki lehetőséget a pofázásra.

2017. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!