Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit javasoltok...

Mit tegyek? Mit javasoltok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Láttam hogy apám tinderezik, anyámmal nagyon boldognak néznek ki, ezért felregisztráltam. Megtaláltam, matcheltem vele, és jézus istenem. Nagyon rosszul érzem magam, valaki tudna valamit tanácsolni?
2020. aug. 13. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Ja. Ne nyomozgass.
2020. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze hogy nyomozgatok, szegény anyám egész életét neki áldozta
2020. aug. 13. 11:22
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk gyáva és sunyi arctalankodás helyett közöld nyíltan apáddal, hogy tudod, miben sántikál.

Nem értek egyet azokkal, akik bőszen kiabálják, hogy a gyereknek kuss, semmi köze a SZÜLEI életéhez, hogy az apja milyen ocsmányul bánik az édesanyjával. De a te sunyiskodásod meg nagyon gáz.

2020. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Mert az normális hogy sunyiskodik, meg kémkedik?
2020. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én k*rva anyámat hogy az elmúlt egy órában teljesen megváltozott a képem apámról, nem? Nekem most 18 évnyi jó emlék sz*ródott el ezzel, és nem mehetek oda apámhoz, mert az azt jelentené hogy az egész család úgy ahogy van tönkremegy
2020. aug. 13. 11:38
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

#5


Ha apád fellángol valaki iránt, lehet le is fog lépni. Akkor ugyanúgy tönkremegy a család. Anyádnak meg joga van hozzá, hogy tudja kinek is mossa a retkes gatyáját.

2020. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Jaj, jaj. leeset hogy a szülő sem szent. Hát ez van. Nem erkölcsös, nem szép, de fingod sincs mi van a szerinted jónnak hitt kapcsolatban igazából. Nem kell tisztelned apádat, de a szart kavarni sem kell. Tényleg azt hiszed anyád nem tudja? Hogy nem ismeri a férjét?
2020. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Túlmentél egy határon. Nyugodtan szólhattál volna apádnak, hogy észrevetted, tinderezik. De ez a felregisztrálás és a többi szemét dolog volt. Azt meg nem tudhatod, hogy valóban olyan ideális-e a szexuális kapcsolatuk, mint ahogy te elképzeled.
2020. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Beszéld meg vele. Kérdezz rá őszintén, és beszélgessetek el a miértekről is. ez a legkorrektebb megoldás.
2020. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Ha a szüleid nyomoznának utánad, te nem akadnál ki?

Hiába a szüleid akkor is felnőtt emberek. Majd megoldják a dolgokat. Ilyenkor tedd fel a magadnak a kérdést. Fordított helyzetben te örülnél ha apád/ anyád kutakodna a magánéletedben?

2020. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!