Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit javasoltok ebben a helyzet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már lassan 6 hónapja együtt vagyunk.Ő 16, én pedig 18 leszek. Kézen fogva járkálva, és csókolózáson kívül, más nem történt. Én már ettől komolyabb dolgokat szeretnék, de ő folyton azzal jön, hogy még nincs felkészülve, várjam meg, míg 18 lesz...

Megéri várni?

Nem szeretném elhagyni, de engem már nagyon foglalkoztat a kíváncsiság, és így nagyon nehéz...


2018. szept. 8. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csakis te tudhatod hogy megéri e várnod
2018. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:

Miért pont 18? Ez azért engem érdekelne a helyedben.

Amúgy hát vele akarsz lenni akkor vele maradsz nem halsz bele. Okay 6 hónap nem kevés de kétlem, hogy ő maga kibírná amíg 18 nem lesz. :D

2018. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan még petting sem történt? Ha szeretitek egymást és kívanjátok egymást akkor legalább az van, rohadt nagy problémák vannak ebben a kapcsolatban, már bocs.
2018. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mondjuk 6 hónap után a csók nekem is kevés lenne már, legalább egy kis pettingbe lenne benne
2018. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy megvárod-e vagy szakítasz vele emiatt, rád bízom... De semmiképpen ne erőltess rá semmit! Nagyon mély nyomot hagy egy lányban, főleg ha tényleg ki is mondja hogy nincs még rá felkészülve (igen, tapasztalat...) Ha elfogadod ezt, és szereted, akkor meg fog bízni benned, és lehet hogy "hamarabb felkészül" (bár őszintén, még én se tudom miért lenne hirtelen 18 évesen felkészülve valaki, mert ez nem életkor hanem érzések kérdése...)

Remélem, tudtam segíteni, de ha akarsz akkor nyugodtan írj.:)

18/L

2018. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!