Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám tudna minket egyedül...

Micike04 kérdése:

Anyukám tudna minket egyedül nevelni?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy anyum el akar válni apumtól mert már nem szereti.Most van egy "szeretõje" akinek hangulatingadozásai vannak és mâr elviselhetetlen.Azt mondta el akarja venni anyumat ha elválik de mindennap kritizálja,lehülyézi stb...Azt szeretném ha anyum nem tûrné ezt miattunk (hogy legyen hol laknunk,meg legyen mindenünk) és inkább legyen egyedül csak hât akkor hol laknánk vagy hogy tudna kettõnket eltartani aból amit megkeres.Mondtam is neki hogy egyedül is jó lenne neki akkor de õ sem tudja mit akar.

Tehetetlen vagyok...



2020. aug. 13. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Drágám, ez nem a te feladatod :( tudom, hogy nagyon rossz most anyukád miatt, de a szüleid feladata biztosítani, hogy neked mindened meglegyen. Apukádról nem írtál sokat, de remélem tudsz rá számítani, kérj tőle segítséget. Anyukád pedig remélhetőleg rátok lesz tekintettel és az lesz neki fontos, hogy nektek jó legyen.


Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, remélem mielőbb megoldódik :(

2020. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem sok mindent tudunk arról, hogy mennyit keres anyukád meg ilyenek, de természetesen megoldható. Anyukám negyőnket nevelt egyedül (rengeteget dolgozott, volt hogy 30 órát lehúzott egyhuzamban csak azért, hogy legyen mit ennünk.) Ha esetleg már elég idős vagy, akkor te is be tudsz segíteni egy kis diákmunkával.
2020. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ha csak magáról kéne gondoskodnia, akkor semmi baj nem lenne, de ezzel titeket is mindenképpen beleránt a xarba. Így is, úgy is. Ebből te jól nem jöhetsz ki.


Mennyi idős vagy? Én vállalnék diákmunkat, csak hogy segítsem anyámat, hogy egyedül is nevelhessen.

2020. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maradj apáddal, nem ő szeretőzik, nem ő él egy félőrülttel. Nyilatkozz, hogy vele akarsz maradni váláskor.
2020. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok újra itt vagyok. Nem hittem volna hogy bárki is hozzászól a kérdésemhez(pont most vettem észre).

Ugyan az a helyzet kivéve hogy most ott dolgozom(19 lesz jövőre) ahol anyukám és az élettársa.A pénzemből semmit nem látok mert minden arra az egy kártyára megy ami anyum élettársaé.Ruhákat csak olyanokat vehetek,hordhatok amik neki megfelelnek. Folyton fogdos és nem egyszer láttam hogy a fenekemet fényképpezi, és ha zuhanyzom az ajtó kulcslyukán keresztül bámul.Párszor már próbálkozott nálam ezt anyumnak is mondtam de mindig azt mondta többet nem fogja.Ha kiabál és visszabeszélek szerintem szemtelen vagyok és ha nem érinthet meg dühös lesz. Szeptemberben anyum műtéten esik át(nem valami komoly) én pedig még mindig nem tudom mitévő legyek.Anyum nem akar elmenni.Az apám pedig alkoholista de Magyarországon dolgozik. Szeretnék oda menni hozzá bár szálláson él tudnénk ott is dolgozni.De anyukámat nincs szívem itt hagyni.De 18 vagyok így azt tehetek amit akar igaz? Nem tudnak megakadályozni.Mikor mondtam anyumnak hogy elköltözöm majd csak viccnek vette mint az élettársa is hogy még mit kezdenék még magamról se tudnék gondoskodni.

Valaki tud tanácsot adni mit tegyek?

Nem bírok tovább itt élni.

2022. júl. 17. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!