Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem enged el anyukám...

Miért nem enged el anyukám Győrbe egyedül?

Figyelt kérdés

az van hogy szombaton este 8-kor Győrben fluor koncert lesz és én elszeretnék menni a barátnőmmel és anyukám nem enged el vele és azt mondta hogy csak úgy hogy ha az anyukája is megy és akkor mondtam hogy jó eljön velünk(pedig nem x()és akkor kitalálta hogy akkor ő is jön és akkor menjünk el 4-en annyiból már ő eljöhetne velem.mondtam hogy az egyik fiú osztálytársam is megy és akkor kérdezte ki és akkor mondtam hogy ki és akkor mondta hogy beszéld meg vele most komolyan ezt anyám hogy gondolja??fiúval elenged lánnyal nem?mit csináljak hogy elengedjen?

14/L


2011. aug. 18. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha pl Sátoraljaújhelyi vagy akkor megértem, hogy nem enged el :D de biztos közelben lakhattok... ha megy barátnőd anyuja akkor meg végképp nem értem miért nem enged el elvégre is ez egy fluor koncert XD ott nem nagy bajod lehet :D:D:D
2011. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

14 évesen én sem engednélek el! Még gyerek vagy, nem kell egyedül (barátnővel) mászkálnod, főleg nem egy idegen városban este!

Majd 2-3 év múlva mehetsz, addig meg élvezd ki a környéken adódó programokat!

2011. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Valahogy próbáld rávenni cselesen :D vagy ha így sem megy akkor kérdezd meg, hogy miért nem akar elengedni.
2011. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
tényőn lakom félóra és már bent is vagyok nem idegen város mert már százszor voltam bent nem értem én se anyut de arra mit mondtok hogy a fiú osztálytársammal meg elengedne :@ már szinte az összes osztálytársam beengedik egyedül =/
2011. aug. 18. 10:43
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

VOLT fesztiválon, 30seconds to Mars meg Road koncerten voltam egyedül, a legjobb barátnőmmel és semmi baj sem lett. Olyan izébigyó koncertre nyugodtan elmehetsz szerintem egyedül:)

14/L

2011. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát épp ez az nyugodtan elmehetnék de anyám nem mert leütnek meg stb. elegem van ha tényleg szeret elmehetnék :@
2011. aug. 18. 11:02
 7/16 anonim ***** válasza:
fluor koncertre én sem biztos, hogy elengednélek:D Na jó, végül biztos belemennék, de előre siratnám az agysejtjeidet, amik elpusztulnak majd a koncerten amiatt az idióta, bohóc, embernek legfeljebb csak viccként nevezhető lény miatt (az előadóra gondolok)
2011. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
fluor koncertre én sem engednélek el.
2011. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja egy Fluor koncert nem veszélyes az nagyot téved!


Én egyszer elmentem a barátnőmmel mert ő imádja Fluort. Kitalálta hogy tolakodjunk legelőre a színpadhoz mert adni akar neki valami. Mondhatom remek ötlet volt, mindenki aki mögöttünk volt nyomott minket előbbre, meg tapostak a lábunkon, húzták a hajunk stb. Valaki a hátamba vájta a műkörmeit. Az egyik csak tiszta erőből neki nyomott a korlátnak, azt hittem kihányom a vesém. Másnap reggel tele voltam kék-lila foltokkal mindenhol, alig bírtam megmozdulni. -.-


Szóval én azt tanácsolom hogy ha el is mész semmiképpen ne állj legelőre mert akár az intenzíven is kiköthetsz!

2011. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Öcsém, milyen időket élünk már...

Nekem 14 évesen 7-re haza kellett érnem, és ha késtem (akár két percet), egy hétig nem mehettem sehova. Nekem az is luxus volt, mikor ez kitolódott 8-9ig. XD De nem értem a problémádat, édesanyád azt mondta, elmehetsz a barátnőddel ha jön az anyukája - aki jönne is - és erre mondta, hogy akkor ő is jön. Most akkor menjetek el így, ez miért nem jó?

Vagy menj el azzal a sráccal, akivel meg elenged és vigyétek a barátnőtöket is, meg az anyukáját, nem tudom... :D

20L

2011. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!