Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nem enged el a barátom...

Laura212 kérdése:

Anyukám nem enged el a barátommal nyaralni egy hétre, mivel tudnám meggyőzni őt? 20 éves vagyok és a barátommal 1év és 2hónapja vagyunk együtt. Azzal érvel anyukám, hogy egyedül fél itthon, mert apukám külföldön dolgozik, és unatkozna egyedül.

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
20 éves vagy és anyukád nem enged el, ahhoz gratula...
2012. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így ebben a formában picit nevetséges kifogás. Nem lehet, hogy a pénz okoz neki gondot amit a nyaralásra költenél? 20 évesen egy hét nyaralás ilyen "hosszú" kapcsolatban szerintem elfogadható, persze ha van rá keret... Szerintem egy felnőtt nő 1 hetet kibír egyedül otthon, élvezze ki, hogy te nem tartózkodsz otthon, lehet ez neki akár egy kis feltöltődés is. Csak magával kell foglalkoznia, akkor és azt csinál amit akar...
2012. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem enged el a barátoddal,mert "unatkozna" otthon? Gratulálok,ez nagyon nem kedves tőle. Kérdezd meg a valódi okát,mert ezzel csak megbánt téged. Lehet,hogy tényleg az a baja,hogy sok pénzt költenél,de szerintem olyan nincs,hogy 20 évesen valakit nem enged el az anyja ide vagy oda...
2012. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ez tényleg nagyon sántít. anyudnak nincsenek barátnői, vagy valami jófej rokon, aki addig ott lehetne nálatok pár napot?


engem anyum érettségi ajándékként befizetett a barátommal egy külföldi nyaralásra.

2012. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha összeköltöztök a barátoddal, akkor is ezt fogja mondani, hogy ne költözz el?
2012. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha neki kéne állnia az anyagiakat, akkor valószínűleg azért keresi a kifogásokat. Ha van rá pénzed, akkor pakolj össze, és kiabálj vissza az ajtóból, hogy "Szia Anyu, elmentem, egy hét múlva jövök, puszi!". Ajtó becsuk, irány nyaralni. Hidd el, túl fogja élni. 20 évesen nagy karrier, ha valakinek nyaraláshoz engedélyt kell kérnie... Mi lesz a következő? Engedélyt kérsz, hogy unokát szülhess?
2012. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami vicc?? Ha jól látom, 20 éves vagy. Nagykorú, oda mész ahová akarsz, senkitől nem kell engedélyt kérned.
2012. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kései Sirató ***** válasza:

Anyukád nem dolgozik? Nyugdíjas? Egész nap otthon ül és unatkoztik?


Nagykorú vagy, nem kell az engedélye.


Ha ő fizeti és egyébként is ő tart el, mert még tanulsz, akkor egy kicsit másabb a helyzet, de ez esetben nem őszinte, a pénz a probléma, nem az egyedüllét.


Régen 20 évesen már férjnél voltak a lányok. Emlékeztesd esetleg erre. Amúgy meg hogyan fogsz így felnőtt életet élni?


Ülj le vele és beszéljétek ezt meg!

2014. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!