Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom kit válasszak?...

Nem tudom kit válasszak? Barátom Németbe dolgozik,2 hetente látom, nagyon hiányzik de úgy vagyok vele hogy egyszer szeretem egyszer meg nem. Őrlődök. Folyt.

Figyelt kérdés
Nem rég megismertem egy fiút akivel nagyon elvagyunk,és sok közös dolog van bennünk.. De tegnap megcsókolt... Tudom hogy nem szép dolog, de valahogy megtörtént.. Rosszul is érzem magam egyszerűen nem tudom mi tévő legyek! Köszönöm a válaszokat! 21L
2010. aug. 4. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyiket szereted.
2010. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az mind2-t szeretem vagyis úgy érzem
2010. aug. 4. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell(ene)tudnod.

Ha biztos lennél az iránta érzett szerelmedben, akkor ez nem történik meg.Nmede?

2010. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akit jobban szeretsz, akivel jobban el tudod képzelni a jövődet.

Ha a barátoddal úgy vagy, hogy "egyszer szereted, egyszer nem", és hajlandó vagy megcsókolni egy másik fiút, akkor azzal a kapcsolattal már problémák vannak. Talán érdemes lenne belekezdeni a másik kapcsolatba, amíg még ott a lehetőség. Hiszen egyértelmű, hogy a barátoddal nem vagy teljesen boldog.

Meddig dolgozik külföldön? Csak nyáron, vagy tartós munka? Mert ha hosszútávon marad így, hogy csak 2 hetente látjátok egymást, és már most ott tartasz, hogy képes egy másik fiú elcsábítani, akkor ez csak rosszabbodni fog idővel.


Mérlegeld a dolgod, és hallgass a szívedre, melyikükhöz húz jobban... Meg lehet-e még menteni ezt a kapcsolatot, melyikükkel illesz össze jobban...

2010. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy mindkettőt, akkor egyikbe sem vagy szerelmes.
2010. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mérlegelned kell.... Gondolom a jelenlegi pároddal is más volt a kapcsolatotok elején, de megszoktátok egymást, és a távolság is nagy szerepet játszik az elhidegülésben.


Lehet, hogy a mostani fiú iránt érzett szeretet sem fog sokáig így lángolni.

Ez a te döntésed, fiatal vagy még, előtted az élet.

2010. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem a barátodba nem vagy szerelemes,max csak szereted megszokásból.ha szerelmes lennél belé nem csaltad volna meg,mert nekem a csók is megcsalás.javaslom minél előbb dönts mert ha vársz még csak még nehezebb lesz kilépned a kapcsolatból.

a férjem is külföldön dolgozik és 6 hetente jár haza (nem 2 hetente!!!).tehát lényegesen ritkábban látom.már hetedik éve vagyunk együtt és van egymásfél éves babánk.eszem ágába se jutna megcsalni.és én tudom,érzemhogy szerelmes vagyok a mai napig belé

2010. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen bizonytalanságban vagy, lehet, hogy egyikükhöz sem vonzódsz igazán, nem kötelező még választanod. Lehet, hogy nem is őket szereted, csak magát a jelenséget, hogy legyen fiúd, hogy legyen körülötted valaki, bárki... Ezt meg kell vizsgálnod magadban.

A kéthetenkénti barátodat lassan lehűtheted, a másikat meg nem kell elkapkodni. Hagyjál egy kis üresjáratot magadnak, ki tudja, nem jön - e egy harmadik, aki esetelg egyértelműen az igazi lesz. Nem vagy lekésve még semmiről.

2010. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!