Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek felhivni a családsegítőt...

Félek felhivni a családsegítőt Szerintetek mint mondana? Nem akarom hogy mamamek megtudjak

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom mit mondana a telefonban a családsegítő

Szólna mamameknak?

És ebből balhe lenne?

Nagyon félek

De muszáj valamit lépnem mert én itt tovább nem akarok maradni apai és anyai szeretetre vágyom


2020. aug. 23. 19:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
83%

Szia kedves 16. válaszoló!


Igen, nagyon szép gyermekkorom volt (vagy ha úgy tetszik, akkor még van is), nem panaszkodom.

Én semmiképp nem szeretnélek megbántani, de nem szabad elsőre elhinni azt, amit az interneten olvasol, pláne abban az esetben, ha egy anonim oldalon van fent az adott olvasmány.

A gyakori kérdésekre nagyon sok esetben írnak ki olyan kérdéseket, amelyeknek nem hogy a szereplői kitaláltak, de maga a kérdező is sokszor belezavarodik a saját kitalációiba.

2020. aug. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
79%

Őszinte legyek? Nem érdekel h. a kérdés kitől és miért származik. Számomra a lényeg meg tudom-e válaszolni.


Kedves Kérdező! Nem tudom mit mondana a családsegítő a telefonba, de reménykedem mindent elkövet majd h. segíteni tudjon. Ha nem szeretnéd nem fog fog a mamádéknak szólni. Neked is vannak jogaid ugyanúgy mint a felnőtteknek.

Ha már felvetted a kapcsolatot a családsegítővel nem hiszem h. Neked ebből bajod, hátrányod származna. Ne félj, ha segítségre szorulsz akkor minden fórumot meg kell ragadnod hogy helyzeted javuljon.

2020. aug. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
60%
16os vagyok. Nem most jöttem le a falvédőről, viszont saját és környezetem tapasztalata alapján nagyon gáz szülők léteznek, amit sokan szerencsére el sem tudnak képzelni. Ha egy kis esély is van arra, hogy a kérdés valódi, a gyereknek segíteni KELL.nem az itt a lényeg, hogy nekem igazam legyen arról, hogy ki hazudik és ki nem, illetve ha bántalmazott a gyerek,akkor miért és hogyan zavarodott össze az agyában,hanem hogy ha rájött, hogy segítségre van szüksége, akkor legalább valamennyit kapjon ebben a nyomorult országban, ahol a gyermekvédelem kb egy kalap xart sem ér.
2020. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
31%
A "gyereket" a nagyszülők nevelik, és az egyetlen problémája hogy állítólag nem szeretik (mondjuk ha ez így van, érdekelne mivel játszotta el a nagyszülők szeretetét, amikor azok nem hagyták állami gondozásba kerülni)
2020. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
16%
Undorító a válaszod, 24es. Mielőtt gyereket csinálsz, alapos terápia ajánlott.
2020. aug. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
11%
Miért undorító? Mert a: Tudom hogy a nagyszülő nem köteles nevelni az unokáját, vagy b. feltételezem hogy ha tényleg nem szeretik a nagyszülők, akkor annak volt előzménye? Indokold már meg amit ideböfögtél....
2020. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
52%

Fúj de undorító. Böfög?

A gyereket feltétel nélkül kell szeretni, erre persze a bántalmazó szülő nem képes.

Ha azt hiszed, a gyerek felé a szeretetet feltételhez kell kötni, valószínűleg te is bántalmazó szülő vagy/leszel.

2020. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Miért találnék ki ilyeneket? Csak próbálok megértést keresni

Mamaek azt mondták hogy nem kell nekem pszichológus és ezért nem járok oda pedig már sokszor mondtam nekik

És a suliban sem szeretnek annyira a tanárok sem mert csináltam egy két hülyeséget

MAMAÉK AZERT NEM SZERETNÉM MERT NEM AZ Ő GYEREKÜK Vagyok!!

2020. aug. 24. 10:14
 29/37 A kérdező kommentje:
Szeretnek*
2020. aug. 24. 10:15
 30/37 anonim ***** válasza:
13%
Vagyis jócskán volt előzménye a nem szeretésnek.
2020. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!