Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy még nem érzem magam...

Baj, hogy még nem érzem magam érettnek és ezt az utat választom?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,idén érettségiztem.Egy 2 éves OkJ-s szakon megyek tovább szeptembertől,majd csak azután szeretnék egyetemre menni.Nem érzem magam még késznek arra,hogy elkerüljek egy idegen városba,koleszba vagy albérletben lakjak.Sőt még arra sem érzem magam érettnek,hogy egyetemista legyek.Ez baj?Mások már alig várják,hogy elkerüljenek otthonról,de nekem ez még olyan jó.Változni fog ez?Szégyen,hogy én még nem vagyok önálló?

(bár tudok főzni,sütni,takarítani,varrni meg minden)


2010. aug. 5. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem baj,sőt.Válaszd azt ami neked jó,nem azt amit esetleg mások szerint kéne tenned.A te életed.
2010. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

semmi gond nincs ezzel,

azzal már inkább, ha otthon ülnél anya szoknyája mellett és semmit sem csinálnál...

használd ki jól azt a két évet, foglalkozz mással is, tanulj nyelvet, szerezz nyelvvizsgát, hogy azzal már ne legyen gondod az egyetemen

2010. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez tök jó. Én is igy tettem. Csak én okj után dolgoztam és 26 évesen mentem nappali egyetemre,ami még tart. Nem bántam meg,sőt! :)

L/28

2010. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj? Ha így érzed a legjobbnak, leginkább téged szolgálónak, tégy így.

(Olyan lányt is ismerek, aki előbb csinált karriert (=sok pénzt), aztán ment huszonharminc éves fejjel egyetemre.) (37/F)

2010. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, OKJ-n, mert féltem az egyetemtől. Lehet én is a szakma után megyek el, majd kiderül minden. :)
2010. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincsen ezzel, nem fogsz lemaradni semmiről, és biztosan rendes családod van, ha szeretsz otthon lenni.
2010. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!