Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tizenéves fiatalok!  Ha elég é...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves fiatalok!  Ha elég érettnek érzitek magatokat ahhoz,  hogy nemi életet éljetek,  akkor ahhoz miért nem,  hogy vállaljátok az esetleges következményeket é s a felelősséget,  ha becsúcsik egy gyerek?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiatalok válaszait várom, de természetesen bárki kifejtheti az álláspontját a kérdéssel kapcsolatban. Köszönet minden rendes válaszért!:)
2011. okt. 17. 19:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert felelőtlenek, érzelmileg sem érettek csak a farkuk irányítja a legtöbb kamaszt. Ha egy gyerek becsúszik akkor viszont megijednek és a világból kiszaladnának. Nem érzik a felelősséget, csak vakmerőek.
2011. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Ezt nyugodtan meg lehetne kérdezni a felnőtt nők kb 70%-ától.
2011. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Mindig a nő lesz terhes, ezért alapvetően egy nőnek illene nagyobb felelősséget viselnie szexuális cselekedetei miatt.
2011. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Azért, mert a szex az általában jó... de egy gyerek nem feltétlenül, hisz nem mindenki szereti a gyerkőcöket...

Na, meg, ha valaki szexel, azért még nem biztos, hogy az az álma, hogy szüljön egy gyereket, mennyen hozzá a pasihoz 16 évesen, aztán az egész család tagadja ki őket, majd az egész házasságuk egy nagy sz*r legyen és már 25 éves korukra megunják egymást, majd váljanak el, évekig a gyerek felügyeleti jogáért harcoljanak, majd ott legyenek mindketten teli indulattal, valamelyik személy ugye egy gyerekkel, szingliként negyven évesen... hát ezért nem.

Szerintem senki nem szeretné így el*úrni az életét, ha meg véletlenül kiszakad az az óvszer, hát na, sajnos megesik, de akkor inkább bevesz az ember egy eseményutánit, mintsem elrontsa a egész hátralévő életét. Szerintem

17.L

2011. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Fura lenne, ha mindenki szűz maradna, amíg nem akar családot alapítani.
2011. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Inkább átfogalmaznám a kérdést.

Nagyon szomorú szerintem, hogy a mai fiatalok, srácok és lányok egyaránt mennyire nincsenek tisztában alap dolgokkal. Ami nélkül nem is tudom, hogy tudnak szexuális kapcsolatot létesíteni.

A sulikban már nincs ilyen kis felvilágosító csomag meg óra vagy senki, akitől kérdezhetnének?

én 26 éves vagyok, még nem annyira idős, de 17-20 éves fiatalok olyan kérdéseket tesznek fel, amire csak nézek, h ez most komoly? Ha van már barátja, ezt nem tudja?

Több felvilágosítás talán segítene, ami által nem lenne hirtelen becsúszott, nem akart baba vagy egyéb nemi betegség. A lélektani részéről nem is beszélve.

2011. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki eddig válaszolt! Ment is a zöld kezecske mindenkinek. Kedves 19:11-es, miért lenne fura? Csak a tizenévesekre volnatkozik a kérdés.
2011. okt. 17. 19:18
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

A mai kamaszok egoisták és hedonisták.

Mindenhonnan azt hallják, hogy nekik minden "jár" és "élvezzék az életet", legyenek "bevállalósak".

Tehát szexelnek orrba-szájba, már szinte kényszerből, nehogy "ciki legyen" x évesen szűznek lenni.



Közben a legalapvetőbb dologba nem gondolnak bele, abba, hogy ők most épp kisbabát készítenek.

A többség azt hiszi, elég elhinni, hogy "velük ez sosem történhet meg, mert ők vigyáznak".

Aztán jön a hideg zuhany, hogy gumi mellett, tabletta mellett, pláne megszakításos közösülés mellett sikerült teherbe esni.


Egyébként itt is tombol a "balkáni középkor", hogy a nő esik teherbe, a nő védekezzen.


Naná, a fiú meg éli világát, és megy szédíteni a következő 15 éves kis pi.csát, hogy ne félj, csináljuk gumi nélkül, majd vigyázok.

Amúgy köztudott, hogy az AIDS, tripper, HPV, szifilisz, stb is csak a nőkre veszélyes, tehát a pasiknak teeeeljesen feleslegeees véééédekezniii!!!


Egyébként nem csak a nem kívánt terhességek száma nőtt fiatal korban, de a 25 alattiak körében újra felütötte fejét pár olyan betegség, amit eddig a nunászok legfeljebb a török kamionosokkal üzekedő prostik között láttak idáig.

2011. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha nagyon optimisták vagyunk, ezt csak a húszas éveink elején engedhetnénk meg magunknak.
2011. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg sok felelőtlen fiatal van és valóban a felvilágosítások hiányoznak!

DE.: nem minden fiatal felelőtlen és nem vállalja azt amit elkövetett. Ezt a saját példából tudom mondani!

17éves lány vagyok a párom 23éves 3éve vagyunk együtt, nem terveztük természetesen, de terhes lettem és leültünk megbeszélni a párom szüleivel meg az én szüleimmel, hogy mi is legyen, nekem nem lett volna szívem elvetetni és amellett döntöttünk, hogy megtartjuk. Most 8hónapos terhes vagyok, tehát nemsokára jön a baba, amit őszintén megvallva abszolút nem bántam meg. A párommal azóta mégjobb lett a kapcsolatunk."felelőtlenség, meg a nem vállalom amit megcsináltam" téma nevelés kérdése

2011. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!