Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nyűgösek a férjek miért a...

Ha nyűgösek a férjek miért a feleségen "csattan az ostor"?

Figyelt kérdés
De úgy is kérdezhetném, hogyha a férfiak "nyűgösek" akkor miért a nőkön csattan?
2010. aug. 5. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Jobb lenne ha a gyereken csattanna?
2010. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem nem rajtam tölti ki a mérgét, hanem magában bosszankodik. Szerintem intelligencia kérdése, hogy valaki fel bírja-e fogni, hogy a saját hülyeségéért nem a másik a felelős, és hogy attól, hogy neki baja van, még nincs joga ezt a másikon kitölteni.

Még ha netán okot adott volna rá, akkor is lehet normálisan megmondani a másiknak, hogy mi nem tetszik.

2010. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos ha a nő nyűgös, akkor meg a férfin csattan, és szerintem a nők a hisztisebbek:) (én is nő vagyok és néha rémesen kiállhatatlan:))
2010. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést forditva is fel lehetne tenni!!Úgy a szép ha zajlik az élet..;)
2010. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Szerintem a kérdező nem arra gondol, hogy a férj a feleségét hibáztatja, ha baja van, inkább arra, mikor a férj nyűgös, akkor otthon semmi sem tetszik neki. Pl.: miért ezt főzted, annak jobban örültem volna!

vagy a "nem igaz, hogy nem volt rá időd, egész nap itthon vagy" szitu is elég gyakori.

Sajnos nálunk is van ilyen, mikor a férjem mindenbe beleköt. Egy ideig tűröm, de aztán elszakad a cérna.

Szerintem ez azért van, mert a munkahelyén nem tombolhat, ott muszáj magában tartania a véleményét, de otthon szabadon eresztheti a mérgét, és sajnos a feleség rossz időben, rossz helyen van általában.

De ez az én véleményem.

2010. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát a nők baromira nem hisztisebbek.

alapvetően vannak hisztis típusú EMBEREK, meg kevésbé hisztis típusok.

A férfiak ugyanúgy szörnyű hisztit le tudnak vágni, csak éppen más dolgok miatt, mint a nők, ami nekik fel se tűnik, ugyanakkor imádják hangoztatni, hogy a nők ilyen meg olyan hisztisek.


A férfiak jellegzetesen a biológiai igényeik ki nem elégülése miatt szoktak hisztizni, méghozzá hosszan, és idegesítően. Ha éppen enni akar, inni akar, pisilni kell, kakilni kell, vagy más egyéb. Addig nem hagyják abba, amíg meg nem kapják, amit akarnak, és néhánynak semmi önfegyelme nincs, elrontják a másik hangulatát is, a nők ezzel ellentétben a fizikai problémákat, fájdalmakat, kellemetlen helyzeteket szó nélkül viselik el, és érzelmi dolgokon szoktak hisztériázni.

Ez teljesen egybevág, a férfiak a biológiai, a nők az érzelmi dolgok miatt hisztiznek. Így működnek az emberek, ennyi, egyik nem sem hisztisebb, mint a másik, csak máson hisztiznek!

2010. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

Ha nyűgösek a férjek miért a feleségen "csattan az ostor"?


Úgy gondolom ez fordítva hatványozottan igaz.

2010. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem rád dühös csak otthon ereszti le a gőzt ami a nap során felgyülemlett..,és nem tudta hol leereszteni!Tégy Te is igy kérdező!;)
2010. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

azon csattan, aki a legközelebb van hozzá

intelligencia, önuralom kérdése is egyúttal

2010. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A nem intelligens férfiak a feleségükön, v a családon töltik ki a hisztijüket.


Az intelligens férfiak meg elmondják hogy nincs jó kedvük, úgyhogy hagyják őt békén, vagy lenyeli és nem mutatja annyira.

2010. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!