Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan elfogadhatatlan a...

Miért olyan elfogadhatatlan a gondolat egyeseknek, hogy egy házas férfi beleszeressen másba is a feleségén kivül?

Figyelt kérdés

Mindig mondják, hogy a szerető csak "arra" kell nekik,ami igaz lehet,de mi van ha tényleg elkezd érezni valamit a másik nő iránt? Itt mindenki csak feketén fehéren lát mindent...Nem tudom értitek-e a kérdést.

Olyan nincs hogy az ember csak egyszer legyen szerelmes az életben. És ha pont egy ellaposodott házasságban éri el a szerelem? Akkor a szerető nem csak "arra" kell...

A lényeg,hogy ne mondjátok mindig minden esetre rá hogy áááá csak lábtörlőnek kellesz neki stb...


2010. aug. 24. 15:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, hogy igazad van, mert láttam már rá példát, rokonságon belül is, elváltak a rokonaim, belépett egy másik nő a képbe, akivel azóta is házasságban él az úr, akiről szó van, már 20 éve.
2010. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%
Az esetek nagyobb százalékában csak lábtörlőnek kell neki a csaj. Beleszerethet, ez nincs kizárva, de sok férfinak elég a szex és kész.
2010. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%
Akkor vegye el a férfi a nőt, ha biztos benne, hogy ő az igazi, ha pedig laposodik a kapcsolat tenni kell érte, hogy felpezsdüljön ha szeretik egymást. Szerintem ha valaki házas ne keressen mást, mert nyilván nem véletlen vette el a párját, de ez csak az én véleményem:D
2010. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%
Akkor minek házasodik össze a férfi?
2010. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
27%
Azoknak elfogadhatatlan, akikkel még nem történt meg... mert ugye ők a "szentek"... csak egy életünk van, ebben az egyben kell boldognak lenni. Nem szabad azt hinnünk, hogy majd jobb lesz, majd később megváltozik minden, és mi boldogok leszünk... ez sajnos nem így megy. Nincs a szerelemmel semmi baj. Néha sajnos "rosszkor jön", amikor már házasok vagyunk, esetleg gyerekekkel... de ez ellen nem tudunk mit tenni.
2010. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
76%
Igazad van, mert sok kapcsolatban már elmúlt a szerelem és csak a szeretet és a megszokás maradt, ezért szerintem könnyen szerelmes lehet másba is egy férj/feleség, de csak kevesen merik otthagyni a stabil és megszokott kapcsolatot és csak csalják a másik felet. :S
2010. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
89%

Én inkább próbálkozok, hogy jobb legyen a házasságom, minthogy a legelső szikrára ugorjak az új férfinak neki.

Nekem jó ez a szent élet. Ha nem megy, akkor válok, de nem fogok szeretőt tartani...

2010. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
minden kapcsolat ellaposodik egy idő után. de ha megbeszélitek és feldobjátok újra egy közös romantikus hétvégével, vagy hasonlóval, akkor újra a régi lesz. de ha csak elmentek egymás mellett és csak úgy vagytok, akkor persze újra lehet szerelmes az ember másba. nem kizárt, de általában egy szerető csak a sexre kell. de nem minden esetben.
2010. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
79%
Egy házas ember is beleszerethet egy másik nőbe, ezt nem vitatja senki, csak sajnos az esetek 90%-ban a kényelem, a családszeretet, és a hosszú évek alatt kialakult ragaszkodás többet nyom a latba, mint bármiféle szenvedélyes szerelem.
2010. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
59%
Mert senki nem szeretne a feleség helyében lenni.
2010. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!