Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jobb: ha egy kapcsolatban...

Mi a jobb: ha egy kapcsolatban nem keresik egymást sokat vagy ha állandóan, de úgy h már zavar?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se. Az arany középút a jó.
2010. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem inkább megkéne találni az aranyközéputat,mert egyik sem a legkellemesebb.:)
2010. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egyikse jó
2010. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindig is próbáltam az arany középúton maradni. Volt egy ismerősöm, elment sörözni a pasija, kb. fél óránként hívogatta. Nem mertem szólni neki, végülis az ő párkapcsolatuk...Amikor az enyém elment horgászni 3 napra, csak arra kértem egy nap 1x (amikor jó neki) hívjon fel pár percre, hogy jól van-e, milyen a kapás stb? Viszont-bevallom- azt nem bírtam volna elviselni, ha napokig nem jelentkezik. Az se jó.
2010. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik jobb, ha az út bal, vagy ha a jobb szélén álló fába hajtasz bele kocsival? (szembeforgalom, mondjuk, nincs)
2010. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az én párom este sokáig melózott és mondta, hogy jön vissza csak köszön pár haverjának, de ott ragadt úgy, hogy nem tudtunk este beszélni. Mi pedig tegnap nem is találkoztunk és kb. 5 percet beszéltünk.

Az előző kapcsolatomban pedig mindenről tudni akart az akkori barátom. Lehet csak meg kell szoknom az új helyzetet, ami a normális.

2010. aug. 6. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból vagy kíváncsi a válaszra? Kinek mi a jobb? A párodnak? Akkor tőle kérdezd. Hogy Neked mi a jobb? Azt Neked kell tudnod. Más pedig ki számítana? Mi nem tudhatjuk helyetted, hogy hogyan érzed jobban Magad a saját kapcsolatodban. Ugye érted? Nem akarlak megbántani, de nem egészen világos, hogy mire is vársz választ igazából. Az a jobb, amiben mindkét fél jobban érzi magát, ennél többet nem lehet mondani.
2010. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nálunk ez nagyon változó.

ha sok a melója szinte fel sem hív. ha épp unatkozik a melóhelyen, akkor meg nem bírom levakarni :D

ingyen hívjuk egymást, szóval ez még csak tetézi is :D


tényleg a középút a legjobb, de ez egyénfüggő is.

2010. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!