Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Elég kevés...

Mit tennétek? Elég kevés pénzem van, örülök ha havonta össze tudok gyűjteni 500 vagy jobb esetben 1000 ft-ot. Ez nem is lenne baj, nem zavar.

Figyelt kérdés
Csak éppen a barátom ha megtudja, hogy van egy kis pénzem rögtön mondja, hogy vegyek neki cigit, vagy adjak neki pénzt erre-arra.Na most kaptam 2000 ft-ot (amit nem akartam neki mondani csak meglátta) és persze egyből mondta, hogy vegyek már neki cigit. Persze nagyon jól tudja, hogy ebből a pénzből kell vennem mindenkinek (! ) ajándékot, de úgy látszik nem zavarja. Ha mondom neki, hogy kell a pénz, azt mondja hogy vissza adja, de soha nem szokta. Nyáron is félve mentem dolgozni, és előre leszögeztem hogy mire kell majd az a pénz. Mit tennétek a helyemben? 19/L
2009. dec. 13. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél neki cigit!
2009. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dolgozik a barátod? Pénzeled de minek, ő is tud magának cigit venni nem? Azt a pénzt amiért megdolgoztál azt miért nem magadra költöd vagy gyűjtöd. Ha te is cigizel akkor meg osszátok be, hogy ki mikor fizessen cigit de egyenlő arányban. Én is régebben sok pénzt költöttem a barátomra de minek? Úgy sem hálálta meg.
2009. dec. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát több gond is van. Első, hogy ne vegyél neki semmit. Mármint, amit így "követel". Mi vagy te? Ha akarja megveszi magának.

Nem tudom mennyire komoly a kapcsolatotok, de én felfogni nem tudom, hogy hogy jut eszébe, hogy "elszedje", elkérje a pénzed.

Mindenesetre ne adj neki, de jó lenne megbeszélni ezt.

2009. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen" barat" jobb ha nincs
2009. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ilyen volt. Aztán mikor nem vettem neki cigit, és anyám sem, akkor ellopta anyukám pénztárcáját (épp festés volt nálunk, a festőket akarta kifizetni), és benne volt közel 100 ezer ft. Persze letagadta.


És a helyedbe inkább kirúgnám, mielőtt még jobban kihasznál téged/titeket. 19L

2009. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda? Rajtad élősködik? A minimum hogy az eddigieket visszaköveteled. Én nagyon irigy típus vagyok, tehát ennek függvényében értékelt a válaszomat. Én nem tűrnék semmit és soha egy fillért sem adnék. Az persze más, hogy ha tényleg vissza adná, mert bárki kerülhet rossz helyzetbe, na de így?
2009. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal szabadulj meg tőle. Szerintem az eddig kölcsön kért pénzzel se törődj, ne legyél semmilyen kapcsolatban se vele ezután.


Ez a férfi nem férfi hanem PARAZITA!

2009. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó beteg egy nő vagy, egy ilyen pali neked a 10/10? mi a tökömnek az a büdös, rákot okozó halál a szádba?


Remélem 11 év után lett egy kis eszed és elmentél dolgozni és külön élsz.

2021. jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!