Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családodban mi az ami tabu?

A családodban mi az ami tabu?

Figyelt kérdés

Gondolok itt bármire is.

Meztelenség, egymás ruhái, egymás kajája, vagy akár témák (pénz, szex, apu gyógyszerei,...). És mi az ami általában másnál tabu, de nálatok nem? Minden jöhet ezeken kívűl is, érdekel hogy másoknál ez hogy megy.



#beszélgetés #család #tabu #érzékeny téma
2020. szept. 10. 21:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
Nincs tabu.
2020. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%

nem szexelek anyámmal, mert az nálunk tabu


másoknál nem tudom

2020. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
#2 Elfelejtettem mondani hogy egészséges kereteken belül gondoltam, bár remélem csak egy rossz poén volt és ez mindenhol alap:)
2020. szept. 10. 21:36
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
A gyakori kérdések. most is tilosban járok. Apám azt mondta nem baj ha meleg vagyok elfogadja , ha tolvaj vagyok talán megbocsát , de a gyakorizásért kitagad azonnal.
2020. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
69%
Káromkodás, meztelenkedés (nyilván...), erősebb vélemény kifejezése, ha az a szülők ellen irányul (akkor is, ha jogosan és nem durván).
2020. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Nalunk Apank a fonok, igy o egymagaban tabu. Neki mondig igaza van, mindenki hulye, o mindent jobban tud, mindenki lusta diszno, kiveve o, es a tobbi.

Ezen kivul a szinten vele kapcsolatos alkoholizmus is tabu. Nem beszelunk rola.

Ezen kivul a maganelet, szex, es tarsai meg tabutemanak szamitanak.

2020. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%

7ből eddig 1 normális válasz volt a 8-as.

Csúnya beszéd, nem öltözünk egymást előtt, szerelmed meg csókolása elég kínos tud lenni, vagy egy tabu téma ha feljön véletlen, arról is kínos beszélni.. Fiúk előtt menszesz téma.

2020. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
21%
10es vagyok, és a 9es is normális csak azt eddig nem töltötte be.
2020. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
nincs tabu téma a családomban. nyilván nem tárgyaljuk ki mindenki kedvenc pózát, mert az magánügy, de szexről lehet beszélgetni, a páromat akármikor megcsókolhatom, meztelenkedés is megy gyerekkorom óta (szép is lenne szégyenlősködni azok előtt akik babakoromban a saját szaromból vakartak ki). apám szokott megsértődni ha az ő hibáit hozzuk fel, de ez nem állít meg minket :D politizálunk, filozofálunk, bár vitában nem vagyunk jók, ordibálás a vége (össze nem veszünk, csak hangosak vagyunk)
2020. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
11%
Nem értem miért lettem lepontozva 10-es.
2020. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!