Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom, hogy párom sógornő...

Nem akarom, hogy párom sógornője eljöjjön hozzánk, hogy akadályozzam meg?

Figyelt kérdés
Nemrég vettük meg a saját lakásunkat, két hónapja költöztünk be. A párom testvére felhívott minket, hogy hamarosan eljönnének látogatóba. A testvért nagyon szívesen látnám, viszont a feleségét ki nem állhatom, és még finoman fogalmaztam.

2020. szept. 11. 08:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Közös lakás, közös döntés.
2020. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem valószínű, hogy a testvér a párja nélkül szívesen meglátogatna titeket, hiszen ők egy pár. Nehéz ügy, szerintem muszáj lesz kibírnod amíg ott van.
2020. szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodok, hogy elmegyek itthonról arra az időre. Nem találkoztunk már évek óta, és most sincs kedvem végighallgatni a burkolt célzásokat meg gonoszkodó megjegyzéseket, főleg nem a lakással kapcsolatban...
2020. szept. 11. 08:43
 4/27 A kérdező kommentje:
Mert azt se tudom igazából, milyen étellel várjam őket, nyilván semmi sem ízlene neki, és abban is csak a hibát keresné...
2020. szept. 11. 08:44
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Persze, majd te kenyszerulj elhagyni az otthonod! Ha barmit beszol: "Ha valami nem tetszik, akkor tudod merre van a kijarat"!

Ugy elinteznem, hogy az eletbe hozzam nem szolna, vagy ha megis azt ovatosan tenne!

2020. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Fogadd őket szeretettel. Kérdezzétek meg a párod testvérét, hogy milyen az ízlése, hogy neki is tudjátok valamivel készülni. Így a többiek látni fogják, hogy te próbálkoztál. És mivel mostmár saját lakásban fogadod őket, amint elkezd sértegetni, minden szívbaj nélkül még mutatod neki merre van a kijárat. Első körben ne legyél elutasító, de érezted vele, ha arra kerül a sor, hogy nálatok úgy lesz minden, ahogy te és a férjed szeretnétek. A veszekedés megelőzendő, besz~ld ezt meg a férjeddel is m~g a látogatás előtt, hogy a sógornőnek nem fogod engedni a beszólásokat.
2020. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Én adnék egy esélyt, rég nem találkoztatok, hátha normális lesz. Ha meg bunkózik, legközelebb ott lesz az ütőkártya a kezedben a pasiddal szemben, hogy te adtál egy esélyt, normális voltál és mégis visszaélt vele, szóval többet nem kívánod meghívni.
2020. szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
De miért félsz ennyire tőle? A ti lakásotok, a ti szabályaitok, csak udvariasan kell tálalni. Ha nem tetszik, el lehet menni.
2020. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Ense szeretem a sogornomet igazan, sogor miatt megturjuk, de nem bunkozik szerencsere, de ja keszulj kerdezd meg mit szeret stb ah9gy elottem irtak, meg beszelgess vele hatha normalis lesz, azt meg ne felj mondani hogy nektek igy jo ez tetszik stb, te legy normalis de ne hagyd magad, parod tudja h ruhelled a csajt?
2020. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Ne lesz normális, gazember nem javul meg soha, vagy csak százból egy. Azért akar jönni, hogy kiélvezhesse a bunkózást. Az én nagynéném is ugyanezért járt hozzánk. Utoljára sikerült úgy febsznia az agyamat, hogy kidobtam a kapun. Beszéld meg előre a férjeddel, hogy ha szórakozik veled, te kihajítod. Számítson rá. Ezekkel a f_s emberekkel más mód nincsen bánni.
2020. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!