Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan jönnél rá, hogy eladtak...

Honnan jönnél rá, hogy eladtak téged a szüleid?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok amik gyanúsak lennének számodra?

2020. szept. 14. 23:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk iszlám kultúránk lenne és abdhul muhamad kalifa 55 éves iparmágnás nyalná a szája szélét engem bámulva, miközben apám kezébe csengeti az ojrokat.


Az úgy lehet árulkodó lenne.

2020. szept. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet gyereket eladni. Max. Afrikában.
2020. szept. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Ennek a valószínűsége nulla, úgyhogy kár rajta gondolkozni.
2020. szept. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
Ha nagyon feltűnően nem hasonlítanék senkire a családból és nem lenne egy kép sem anyámról amikor terhes/szülés után, olyan vércsoportom lenne amilyet nem lehetséges a "szüleimtől" örökölni
2020. szept. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Lehetetlen, ki venne meg engem?
2020. szept. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Pl. ha én lennék az egyetlen fehér a gyémántbányában.
2020. szept. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
8%
Ha pl. 30 évesen végiggondolva az életem, rájövönnék, hogy azért végzek egy rettenetes munkát, mert rámeröltették az egész életutam. Az egészből csak a munkáltatóm profitálna, aki mint egy elítéltet, embertelen körülmények között dolgoztatna, kisebb helyen, mint egy börtöncella. Emiatt váltani se tudnék.
2020. szept. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
Az emberkereskedelem még mindig illegális,tehát ilyen nincs!
2020. szept. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Értem én hogy ilyen nincs de mégis van és most figyelmem kívül hagyom a nagyvilágban történő gyermekrablásokat kereskedelmet.

Ismertem egy családot ahol gyakran elhangzott az a mondat a gyermek felé hogy apádék eladtak borért. Először tréfának hittem de kiderült hogy igaz. Családon belül került sor a cserére. A gyermektelen nagynénihez került a fiú több testvére mellől, még pelenkásan. Hát nem volt boldog amikor kiderült az igazság.

2020. szept. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

"Az emberkereskedelem még mindig illegális,tehát ilyen nincs"


A drogkereskedelem is illegális, tehát akkor olyan sincs?

2020. szept. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!