Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet? Bátyámna...

Szerintetek jó ötlet? Bátyámnak most lesz az első gyereke 3 hónap múlva fog szülni a sógornőm.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy hogy a gyerek szobát én segíteném szóval mindent megvennék nekik. Ajándék lenne a babának.. Vagy mibe támogassam? Köszönöm a válaszokat!. 25L
2010. aug. 6. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha megteheted, akkor miért ne. de beszéld meg velük, nehogy más elképzelésetek legyen.
2010. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hű, hát akkor Neked nagyon jól megy, hiszen egy gyerekszoba nem két fillér.

Amúgy szerintem nagyon jó ötlet -amennyiben anyagilag könnyen megteheted, és nem vered magad adósságba emiatt!

2010. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húúú, ez nagyon szép gesztus! Biztos fognak neki örülni, ettől jobb ötletet nem is lehet kitalálni! Én is segítettem a hugomat, amikor szült, de mindent nem tudtam neki megvenni. Szuper csaj vagy!
2010. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát megbeszélném velük mindenféle képen nem verném adóságba magam mert kint dolgozók külföldön...
2010. aug. 6. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg a sógornődet, mire lenne szüksége még a babónak a szobába
2010. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok az ötletedhez, ez egy nagyon szép gesztus. Ha lehet, szerintem úgy oldjátok meg, hogy keten menjetek el a sógornőddel vásárolni, és azért engedd, hogy inkább ő válasszon. :) Igy biztos örülni fognak.
2010. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!