Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 kg 1 hónap alatt? Ötlet?

Alessa kérdése:

30 kg 1 hónap alatt? Ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék leadni 30 kg-t egy hónap alatt, nagyon fontos lenne. Van valakinek ötlet erre? Ha a hánytatás koplalás, hashajtó nem megfelelő, akkor van valakinek valami megoldása ami tényleg bejön?


2010. szept. 29. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Miért akarsz mindenáron ennyit leadni ennyi idő alatt? Amíg ez feljött miért nem gondolkoztál, hogy normálisabban kéne élni? Ez most már türelemjáték lesz és minimum másfél-két év. Egy hónap az vicc felejtsd el.
2010. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Diszkó és amfetamin,még jól is érzed magad közben,és az 1 hónapot is letudod pár alvással,hamar elmegy.
2010. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

A fogyás mindig hosszú folyamat, fokozatosan kell, sok türelemmel. Bocsi, hogy ezt írom, de egy hónap alatt csak úgy, hogy ha levágod mindkét lábadat... Nagyon sok lenne.

Kezdj sportolni, válts életmódot és leröpülnek a kilók :)

2010. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Az túl gyenge szerintem heroin, de lehet azzal több hónap lesz, de közben jól érezd magad az a lényeg.
2010. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ötlet nincs, vesd el még a gondolatát is. Ez megvalósíthatatlan, még akkor is, ha 1 hónapon keresztül csak sima vizet iszol. 30 kg akkor sem megy le, viszont a szervezeted olyan mértékben legyengül, hogy utána mehetsz az intenzív osztályra.
2010. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva hányással, koplalással, hashajtóval még egy kg-ot se adnék le. Miért? Mert ez így teljesen fölösleges rombolás.
2010. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap alatt ennyit nem lehet fogyni, abba bele halnál. A fogyás egy lassú folyamat. Én 10 hónapja csinálom, és eddig fogytam 28 kg-t 10 HÓNAP ALATT! Felejtsd el ezt az őrült ötletet. Kezdj el mozogni, változtass az étrendeden. 1-2 hét után könnyebbnek érzed majd, magad, jobb lesz a kedved, és akkor majd te is belátod, hogy lehet egészségesen, ésszel is csinálni
2010. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

30 kg egy hónap alatt? Tehát napi 1 kg. Lehetetlen:)

Ha egy falatot nem eszel tegyük fel egy hónapig (persze ez megint lehetetlen mert hamarabb meghalnál..), akkor sem menne le 30kg. Én 31-et adtam le, 8 hónap alatt. És még van aki erre is azt mondta, hogy gyors volt.

2010. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Vicces vagy.

1 kg fogyáshoz 7500 felesleges kalóriát kell elégetned (a szükséges napi kb. 2000-ren felül).

Vagyis ha semmit nem ennél (amit ugye nem lehet, mert éhen halsz, megbetegszel, és koplalással nem is lehet fogyni, de tegyük fel), akkor is napi 5500 kalóriát kellene lesportolnod. 1 óra intenzív ugribugri (aerobic vagy futás) nem egészen 500 kalóriát éget el. Ennyit fogyni tehát napi 11 óra futással lehetne 0 kalóriabevitel mellett. Vagyis: lehetetlen. Ez egyszerű matematika.

2010. szept. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
SEMMIKÉPP! Szerintem még próbálni sem szabad...
2010. szept. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!