Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hónap után szeretném meglepn...

1 hónap után szeretném meglepni valamivel de ötletem sincs mivel. ötlet?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja hogy együtt vagyok életem nagy szerelmével, elégé nehéz volt ez az egy hónap, sajnos mind kettőnknek elég szépen megkellet küzdenünk egymásért és elégé sokan voltak úgy hogy mi nem egymásnak vagyunk teremtve.....De mivel nagyon szeretem és kitartott mellettem, megszeretném lepni valamivel 1 hónapos létünk alkalmából. Adjatok nekem ötleteket hogy mivel....Lányok ti minek örülnétek ???? előre is kösz !
2010. nov. 5. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
bocs, nem írtad, h lány-e az illető...én láttam kis gyöngyből fűzött állatos kulcstartót, ami tök mutatós vmi édességgel...fiúnak meg naplót, az 1. lapra vmi kedves üzenettel...nálam bevált :)
2010. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
bocsi, nem láttam, h írtad, h lány
2010. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Parfüm..Szinte minden nő imádja.
2010. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
parfüm, nyaklánc, fülbevaló
2010. nov. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem baj, akiről a kérdés szól az lány.....

Lányok timinek örülnétek ?

És kösz a válaszokat.....


Valami olyasmit keresek ami nem az a régi sablonos gyengeség hanem valami frankón tutit keresek....

2010. nov. 6. 00:12
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szívecske alakú bonbon
2010. nov. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
süss neki tortát, v. sütit! pasik sose sütnek a csajuknak, de az tök meglepné, és sztem örülne neki :D
2010. nov. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na most belőlem nem szabad kiindulni,mivel én minimum repülőmodellnek vagy Weber-karburátornak örülnék,de...Egy csajnak egy jobb parfüm tényleg mindig jól jön.De biztos van valami,amit szeret,ami a hobbija-ha az embernek van egy olyan hobbija,ami szinte szerelme(repülés yeee)akkor valami azzal kapcsolatos dolog tuti befutó.Te ismered igazán,mit szeret,kutyát,macskát,lovat,zenét,autót,motort,táncot és így tovább.De nézz szét ilyen láwcsis(ezt a szót nem hagyhattam ki:D)boltban,biztos találsz valami aranyosat,szívecskét,macikát,miegymást.
2010. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ilyen parfüm, ékszer és rokonainak egyáltalán nem örülnék. Sablonos és eddig még senkinek sem sikerült eltalálni az ízlésem.


De örülnék, ha a párom megnézné velem a Casablancát, mert eddig nem volt hajlandó rá.

Örülnék, ha főzne nekem egy finom vacsit.

Örülnék, ha venne egy húrkészletet, mert az már nagyon kellene.

Örülnék, ha elvinne színházba vagy bálozni vagy ha elmennénk együtt kozmetikushoz.


De igazából neked kéne tudni, hogy minek örülne a barátnőd.

2010. nov. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Timinek :DDD
2010. nov. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!