Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám verekedni jár!...

A bátyám verekedni jár! Szóljak a szüleimnek vagy neki?

Figyelt kérdés

Nem kémkedek utána meg nem is nagyon érdekel, hogy mit csinál de ezt muszáj volt.


Ez úgy történt, hogy mér régóta 'összeverve' jár haza (törött kéz, láb, sebek, véres ruha meg hasonlók). Valamelyik nap átmentem a legjobb barátnőmhöz közbe megláttam a tesómat és gyorsan elmentünk a barátnőmmel utána. Egy olyan helyre ment ahol több ember volt (szerintem csak férfiak mert nőt nem láttam) és később elkezdtek verekedni. Szerintem ők ezt szórakozásnak veszik mert utána olyan mintha jó barátok lennének.

Nem akarok beleszólni a dolgaiba meg semmi ilyesmi. De szerintem szólni kéne neki vagy a szüleimnek. Csak félek, hogy mit szólna. Mindig kitalál valamit, hogy mi történt vele...de én mostmár tudom mit csinált. Szóljak szerintetek? Nem szeretném, hogy valami baja legyen. 18 éves

14/L


2010. aug. 7. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ez nagyon olyasmi mint az 1ik filmben h bunyóznak egymás ellen csak úgy heccből... elébb szerintem beszélj vele kérdezd ki a dolgokról
2010. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Lampard95 válasza:
100%

Huha,sztem szóljál szüleidnek nehogy nagyobb baja legyen :S

A szülők hogy-hogy nem tudnak erről?

15/F

2010. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Lampard95 válasza:

Ja bocsi:D MOst nézem h mást kitalál..értem:)

Én a te helyedbe szólnák szüleimnek...

15/F

2010. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

mondjuk nekem azért feltűnne, ha a fiam törött kézzel vagy lábbal jönne haza meg véres lenne a ruhája...

de először te beszélj vele, ne áruld be, mert elveszíted a bizalmát. Kérd meg, hogy őszinte legyen, mert neked ez fontos, félted is hogy hülyeséget csinál. Lehet élvezi az utcai harcnak ezt a formáját, vagy egymást tanítgatják ezen a helyen, nem kell edzőterembe járni és ingyen van.

2010. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg tanuljon valami kemény harcművészetet amivel mindenkit lealáz
2010. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

(szerintem csak férfiak mert nőt nem láttam) xDxD boccs. ezt muszáj volt


amúgy szerintem felesleges lenne beszélni mert úgyis csak az jönne ki a végén hogy ne szólj bele a dolgaiba és hogy hagyd békén. szóval szerintem a szüleidnek szólj de mondd azt nekik hogy ne mondják hogy te mondtad hanem csak kérdezzék ki hogy mit csinál magával meg ilyesmi.

jobbat énsem tudok:/

2010. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ha neki ez a hobbija, akkor hadd csinálja. gondolom tisztában van a veszélyeivel, és ezzel együtt vállalja.

de azért azt érdekesnek tartom, hogy a szüleitek újra és újra elhiszik hogy véletlen balesetek történnek vele...

2010. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

(szerintem csak férfiak mert nőt nem láttam) ebbe most mi olyan vicces?xD


Amúgy néha azt mondja hogy verekedett az egyik gyerekkel akit utál...

2010. aug. 7. 22:08
 9/18 anonim válasza:
Érdekelne, hogy ez pontosan merre is van, szívesen csatlakozom egy ilyen bunyós körhöz. Egyébként amíg vigyáznak egymásra olyan szinten, hogy maradandó (tehát soha többet be nem gyógyuló) sérülés meg halál ne legyen, semmi rosszat nem látok benne. Ennél jobban sehol nem tanulhat meg verekedni, mintha nekiáll, és csinálja.
2010. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ez nagyon döglött akták szagú
2010. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!