Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Skinhead a pasim és a szüleimn...

Skinhead a pasim és a szüleimnek ez nem tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja együtt vagyunk és kb 1,5 hónapja mutattam be a szüleimnek. Gondoltam hogy nem igazán fog nekik tetszeni már csak a kinézete miatt sem...de hát szeretjük egymást. Kopasz, terepmintás nadrág vagy farmer van rajta, acélbetétes bakancs, tetkói is vannak (bakancs, horogkereszt meg ilyenek). Voltak már kisebb-nagyobb ügyei amikről a szüleim nem tudnak. Egyszer a szomszéd cigánnyal már balhézott miközben ment tőlünk haza, a cigány beszólt neki ő pedig mondta hogy vigyázzon mit beszél mert nem lesz jó vége. A cigány folytatta ő pedig adott neki egy állast, azóta rá se mer nézni de hozzám se szól, erről a szüleim tudnak mert látták. Végülis más nemzetiségekkel nincs sok baja (bár előfordul) csak a cigányokkal de ott nincs kivétel. Egyébként nagyon rendes idegen emberekkel is, főleg nőkkel. Szeret segíteni másoknak bármiben, ha csak valaki beszélgetni akar ő szívesen elbeszélget. A szüleimmel is nagyon rendes és szokta is kérdezni ha csinálnak valamit, hogy kell-e segítség. Türelmes is, várja hogy mikor fogadják el, hogy ő olyan amilyen. Azt tudni kell róla, hogy csak akkor "támad" ha van rá oka, nem megy oda senkihez hogy ő most megmondja neki a magáét vagy esetleg verekedni van kedve. De évekkel ezelőtt (15 évesen) amikor meghalt a bátya, az apja pedig otthagyta őket és suli mellett dolgoznia is kellett egyszer elszakadt a cérna és ok nélkül vert meg valakit, amit már azóta megbánt és többször is bocsánatot kért az illetőtől aki elfogadta. A szüleim nem örülnek neki hogy egy "ilyen" emberrel jöttem össze és ezt apám neki is megmondta. Ekkor kicsit nyugtalan lett és megkérdezte, hogy "miért milyen vagyok?". Amúgy tényleg rendes ember. 20 éves, én pedig nemsokára 18.
2011. nov. 10. 17:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Majdha 18 leszel döntsd el te. En most hiàba mondanàm, hogy nekem sem lenne szimpi egy ilyen fiù. Hallgatnàl ràm, nem hiszem.
2011. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Vizuális típus vagyok és elképzeltem a pasidat...én sem örülnék a szüleid helyébe...szegény vszínűleg lelki sérült,ráadásul agresszív is:(
2011. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Neked szimpi az olyan pasi, akkor mi bármit mondunk, leperg rólad! Én sem engedném a lányom, egyetértek szüleiddel!
2011. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%
Az a fontos, hogy szeretitek egymást. Ha azt látják a szüleid, hogy veled rendesen bánik, boldog vagy vele, velük is illemtudó, akkor előbb-utóbb majd elfogadják. Ha meg mégsem, arról már nem a párod tehet. Te csak tarts ki amellett, akit szeretsz.
2011. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
39%
Te komolyan aláfaküdtél egy horogkereszt-tetoválással büszkélkedő férfinek? Holokauszt, Auswitz, mondd neked valamit?
2011. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
50%
Ha az anyukád lennék, akkor egy feltétellel maradhatsz vele, ha többé nem léped át a házam küszöbét. Nekem sem kéne ilyen vőjelölt. Most még csak az ismeretlen romáknak ugrik neki, de nemsokára te sem maradhatsz ki a verésből.
2011. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
51%

Bocs az OFF-ért, de számtalan helyen olvasok ehhez hasonló képzavart és már nem bírom szó nélkül megállni.

Tök nevetséges, hogy sokan a saját "stílusukkal" nincsenek tisztában.

A skinhead-ek nem fajgyűlölők, semmi közük a bonehead-ekhez, ami a barátod is.

Nézz utána, de főleg a pasid, mert baromira fogalma nincs semmiről, ha magát skinheadnek nevezi...

Eszméletlen, hogy sokan arra nem veszik a fáradtságot, hogy ha már felvesznek egy stílust, utána nézzenek, tulajdonképpen mit is takar az adott dolog...pfff.

L/24

2011. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
53%
Te komolyan aláfaküdtél egy horogkereszt-tetoválással büszkélkedő férfinek? Holokauszt, Auswitz, nácik,mondd neked valamit? Ha a szomszédotok egy magyarellenes jelképet tetoválna magára, és te ezt szóvá tennéd neki, ezért állcsúcson vágna, szerinted az normális viselkedés lenne?
2011. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
63%
Majd akkor fogod megbánni,ha téged is megver! Az ilyen pasastól minden elvárható. 18 évesen már nem ártana erre is gondolnod. (Horogkereszt,kisebb balhék stb?)
2011. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
92%

Még csak 18 leszel, érezd magad jól vele, ha szereted.

Ő is, és Te is nagyon sokat fogtok még változni, amire az életetekről kell dönteni.

Szüleid helyébe akkor aggódnék csak, ha most azonnal hozzá akarnál menni.

Még annyi minden lehet. Ő se fog élete végéig bakancsba járni, és kopaszon rohangálni.

2011. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!