Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3hete eggyütt vagyok egy...

3hete eggyütt vagyok egy fiuval és én már bemutattam őt a szüleimnek, ő is beakar de nem engednek el hozzá mert ő 2faluval arébb lakik és a szüleim féltenek. És egy hétvégén kiszeretnék hozzá jutni de hogy?

Figyelt kérdés
Hogy a szüleim ne vegyék észre? Lécii jó tippeket fontos!?
2011. nov. 7. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

A szüleidnek bemutattad de nem engednek el hozzá, annak valami oka van-kérdezz rá!

2011. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én 15 leszek ő meg 17 lessz.Mindig is ilyenek voltak a szüleim sziguruak nagyon
2011. nov. 7. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Próbáld meggyőzni a szüleidet, hogy ne aggódjanak, te is tudsz vigyázni magadra, de a srác is veled lesz, aki szintén vigyáz rád. Ha nem megy, várj egy kicsit, hívd meg néha a barátodat, hogy ismerkedjen a szüleiddel, és tegyen jó benyomást. Előbb-utóbb csak elengednek. Legalábbis engem 15 évesen Pestig elengednek egyedül, bár mások a szüleink. (Békés megyei vagyok, és lány.) Ha minden kötél szakad, és tényleg titokban akarsz elmenni, akkor kérd meg őket, hogy elmehess mondjuk egy barátnődhöz, vagy vásárolni, vagy valami hasonló, és ezalatt gyorsan elugrotok a barátoddal az ő szüleihez.
2011. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Egy jó tanács: Ne hazudj a szüleidnek mert kiderül és még rosszabb lesz! Akkor ha tiltani fognak még igazuk is lesz, hiszen hazudtál, nem bízhatnak benned...


Inkább mondd el nekik, hogy ez fontos neked, estére megoldod, hogy haza menj. (mert részemről sem lehetne szó ott alvásról...)


Egyébként 3 hetet én korainak tartom...én 18 évesen 4 hónap után mentem fel először a páromhoz...de a Ti dolgotok. (4 éve együtt vagyunk)


21-L

2011. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!