Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha nénikém azt mondta konkrétan, hogy ha megbukom az egyetemen megfojt?

Figyelt kérdés

Nem tanulok rosszúl vagy valami de első éves vagyok, mindenki tudja milyen szokatlan, új rutint kell kialakitani, minden más, sok a tananyag nagyon...össze vissza vannak az órák. Nem kell sorolni. Erre minthogy inkább kedvesen biztatna ilyeneket vág a fejemhez igy is tiszta szorongásos depis vagyok és még olyanokat is mondd, hogy hát ne rinyáljak hogy fáradt vagyok pedig tényleg alig aludtam mert tanultam...suliban is jól végeztem. Állandóan csak a hatalmas elvárásaik alá nyomnak, szerintem nem is kellene megfojtson mert igy sem kapok tőlük levegőt. Pedig minden egyetemista tudja, hogy nagyon is fárasztó és van amikor tanulni akar az ember mégsem megy mert hulla fáradt mert napok óta nem alszik rendesen.

Most meg kb nem azért tanulok mert, hogy magamért csináljam hanem mert félek tőle mivel ha valamit el mernék én is rontani mert ember vagyok és mindenkivel megesik, hallgathatom azt, hogy sz@rra se vagyok jó és ezt még diszkréten fogalmaztam meg.


2020. okt. 6. 23:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sosem szabad azon agyalni, hogy mit gondolnak rólad mások. Főleg ne másért tanulj, lehet most közelebb van hozzád, de gondolj bele 5-10 éven belül hol lesz? A látóhatáron belül sem. 21/F, Előző voltam
2020. okt. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem tudsz dolgozni.Én is tudtam, nyílván nem volt könnyű.Egyik barátnőm 2 kamaszgyerek mellett végzett jogot, főállásban dolgozott.Nem volt bejárónő, csak normális férj, meg nem elkényeztetett gyerekek.
2020. okt. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!