Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges jó eltartási...

Xxxcsillag kérdése:

Lehetséges jó eltartási szerződést kötni?

Figyelt kérdés
Budapesten élek és szeretnék egy családdal, férj, feleség legalább egy gyerek .Létezik még ilyen összetartó család, vagy ez ma már lehtetlen

#eltartási szerződés #idős nő eltartásról érdeklődik #tapasztalatok eltartásról
2020. okt. 8. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Tessék elolvasni ezt a cikket, hasznos lesz.

2020. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagyok jartas a temaban, de En nem mernem egy teljesen vad idegenre bizni magam.

Szerintem ez semmilyen korulmenyek kozott nem lehet jo otlet.

2020. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Ha már eltartási szerződést kell kötni, akkor már nem lehet összetartó családról beszélni.
2020. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
biztos, hogy lehetcsak alaposan meg kell nézni, kivel. Vagy próbaidőt tölteni velük , hogy megnézhesse milyen is velük lakni.
2020. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Savlekotő ***** válasza:
31%
Igy húzzák ki a házakat vagyont a naiv emberek alól..
2020. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell velük lakni, lehet anélkül is. Járnak az idős emberhez, ránéznek, hozzák a kaját, stb, de külön lakik az idős ember.
2020. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg ne haragudj, de a családomba biztos nem fogadnék be egy öregembert egy lakásért sem, akár 10+ évig, aki a végén még le is robbanhat évekig, ami azzal jár, hogy maradhatnék otthon ápolni a családom és a munkám rovására.
2020. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
szerintem a hölgy egy pót családra gondolt.és ha szimpatikusak egymásnak, és van hely, miért ne?
2020. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerencse és megfelelő intelligencia kell hozzá, mindkét fél részéről. Vannak jó és vannak elrettentő példák.

Én ismerek pl. olyat, hogy a végtelenségig "kényeztették" a nénit, mégpedig úgy, hogy a súlyosan cukorbetegnek mindig tolták a sütiket, tésztákat, vitték a csokilikőrt,...így aztán 2 év múlva be is adta szegény a kulcsot.


Gondolj arra, hogy aki annyira csóró (vagy megbízhatatlan!) hogy nem tud egy lakáshitelt igénybe venni, az hogy fog téged ellátni?

Aki napi 8-10 órát dolgozik, az nem tud rajtad segíteni, vagy pont olyan, hogy rühelli a munkát, az veled sem lesz tisztességes.

Meredek dolog ez!

Inkább próbálj életjáradéki vagy örökösödési szerződést kötni, akkor pénzt kapsz és abból megfizethetsz takarítónőt vagy ápolónőt és az tiszta sor.

Sajnos családot venni, manapság nem nagyon működik. Különösen úgy, hogy érdekeltek a minél közelebbi halálodban.

2020. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azért írtam, mert én is félek, szinte lehetetlennek tartom, olyan embereket találni akik rendesek és nem a mielőbbi halálomat akarnák.nEM KÖLTÖZNÉK ÖSSZE VELÜK SEMMI ESETRE SEM.
2020. okt. 10. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!