Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a húgom ilyeneket...

Normális, ha a húgom ilyeneket csinál még 17 évesen is?

Figyelt kérdés

Rajong az ilyen tucat tinisztárokért, elhívja a barátnőit és olyankor folyton vihognak, meg körmöt festenek, sminkelnek stb, mint a 13 évesek, ezenkívül táncol, meg ugrál a max hangerőre kapcsolt Jonas Brothers számokra..

Ráadásul folyton nyávog, mint valami kisgyerek, meg sikít, ha bemegyek a szobájába. Szerintem sosem fog felnőni, ez normális viselkedés?


2010. aug. 8. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ismerős az ilyen. Majd a nagy dolog fogja megváltoztatni, vagyis ha egy fiú majd úgy próbál hozzá közeledni. nefélj, hamar felnő majd.
2010. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem mondanám, hogy normális..De ha neki így jó..

Egyszer csak kinövi.

Mondjuk én már kb 15 éves koromra leszoktam a szár imádatról.

De lehet mindenkinél másképp van ez.:-D

Ne aggódj. Kinövi majd.Csak idő kérdése

18L

2010. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a barátnői ilyenek, akkor miért ne lenne ő is? Ha meg majd más közösségbe kerül, másmilyen lesz.
2010. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát volt már barátja, de nem tudott komoly lenni a sráccal, szóval inkább dobta..
2010. aug. 8. 15:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Énis csak azt tudom modnani hogy majd kinövi...
2010. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A párom öccse 27 éves, és felszedett egy 16 éves kis botsáskát, az is folyton vinnyog.

Eszméletlen.... Kabaré.......

Komolyan úgy érzem magam, mintha a napköziben lennék.....

Szóval szerintem egy srác sem fogja megváltoztatni a húgodat.



26/N

2010. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
27 évesen 16 éves kiscsaj? Az nem semmi. Én még 22 éves srácként sem tudnám elképzelni, hogy 18 év alatti lánnyal járjak.
2010. aug. 8. 15:51
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez nem normális viselkedés!


Főzni tud?

2010. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan félnek kinőni amúgy a gyerekes viselkedésből. nem biztos, hogy ez van nála, de emlékszem volt ilyesmi velem is, bár én nem a vihogásról beszélek meg a körömfestésről, márcsak azért is nem, mert Kőkemény Férfi vagyok. Hahahha :D
2010. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Főzni tud, még agya is van, csak ilyen hülyeségek visszatartják őt a kibontakozásban.
2010. aug. 8. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!