Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyeneket a faterom?

Miért csinál ilyeneket a faterom?

Figyelt kérdés
munka után elszokott járni sörözni a haverjaival,ez még nem is olyan nagy baj,de amikor hazajön beszed gyógyszert,mert magas a vérnyomása,és olyankor fura dolgokat csinál.például felkel az éjszaka közepén és wc-re akar menni,de a bejárati ajtón akar kimenni,meg volt már olyan is,hogy anyu az erkélyről hozta vissza,és amikor megkérdeztük,hogy mit csinálsz?azt mondta semmit. elég ijesztő ez betegség vagy minek nevezzük szaknyelven?
2010. okt. 30. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem betegség, apukád alkoholra szed gyógyszert... Gratulálok neki, szépen kicsinálja magát. Javaslom, hogy keressetek fel egy pszichológust, vagy tanácsadót, mert lelki eredetű okai is lehetnek.
2010. okt. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
amíg nem tudjátok rávenni a pia elhagyására, addig zárjátok valahogy a bejárati ajtót és az erkélyajtót is, talán a házban nem tud akkora nagy kárt okozni magában...
2010. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam,de elég régi módiak a szüleim,én már nem élek velük 25 vagyok van 2 kisebb testvérem ők szokták mesélni,anyu is inkább nevetve szokta mesélni,de ez egyáltalán nem vicces,annyira ismerem őt,hogy nem megy el dokihoz,régen ő bokszolt,és hát ettől gondolom kissé fura lett,még mindig 20 évesnek képzeli magát erős alkat amúgy,más már lehet feldobta volna talpát,de ő másnap olyan,mintha semmi nem történt volna,na ilyen embert vigyetek el dokihoz.
2010. okt. 30. 09:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért,mert piára vesz be gyogyót. :|

Szoktassátok le

2010. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Milyen időközönként kell a gyógyszert szednie? Ha csak napi 1 szem, akkor próbáljátok rávenni, hogy ne este vegye be, közvetlenül az alkoholra. Inkább másik napszakban, mondjuk reggel, hátha másképpen hat rá. Tudom, hogy hülyeség, de ha ő és anyukád így áll hozzá a dologhoz, akkor úgysem tudod orvoshoz cipelni. Inkább valami hasonló megoldást kell keresned.
2010. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A magas vernyomasra kezelo gyogyszert mindig reggel kell beszedni.
2010. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

többfélét szed,nem tudom pontosan lehet altatót is.

hajnalban kel akkor megy melóba,de már korán reggel egymás után szívja a cigiket.másnap amikor mondják neki anyuék,hogy mit csinált az éjjel,azt mondja"Persze persze hogyne"

2010. okt. 30. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja elhinni, szerezzetek be egy kamerát és vegyétek fel mikor ilyen epizódja van. Ha csak éjjel, ivás után van ilyen, akkor csakis a pia tehet róla. Ha napközben is előfordul, akkor lenne nagy a baj.
2010. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!