Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt élek a párommal....

Együtt élek a párommal. Tegnap házibulit tartottunk, a barátok nagyobb része elment, de a párom öccse és a csaja még mindig itt vannak, és nem akarnak lelépni.3 napja itt lógnak, és elegünk van. Bunkók meg nem akarunk lenni velük. Nos?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 16:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
ti meg közöljétek, hogy 15ezer/fő/éjszaka ;)
2010. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a párodat, hogy beszéljen velük! Egyébként más városban laknak, csak holnap tudnának hazamenni?
2010. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Amíg sétálnak, menjetek el ti is valahova, zárjátok be a lakást, és csak későn menjetek haza. Hátha akkor ők is a saját otthonuk felé veszik az irányt...
2010. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, talán felesleges erőlködnöm, hisz holnap úgyis elhúznak.

Csak már 3 napja nem voltunk kettesben.

2010. aug. 8. 16:26
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Már ha eddig kibírtátok őket, akkor ezt a délutánt és éjszakát már éljétek túl.

De ha legközelebb mennek, tudjátok meg, hogy meddig maradnak. Nyugodtan meg lehet kérdezni tőlük, hiszen Ti vagytok a vendéglátók, a Ti kajátokat eszik, vizeteket és áramotokat fogyasztják.

Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy 3-4 nap alatt jujj de sokkal megnövelik a számláitokat, de azért legközelebb tisztázzátok, hogy meddig maradhatnak, mert a napokból hetek, hetekből hónapok lesznek, és azt veszitek egyszer észre, hogy már vagy egy éve ott vannak és Ti tartjátok el őket...tapasztalat...és akkor mát nagyon nehéz kitenni őket!

2010. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
4%

most az a baj h nyugos vagy mert 3 napja nem voltatok egyutt jezus maria


inkabb orulj h a parod az occsevel is tud egyutt lenni mikozben te is ott vagy es megtudja ebedeltetni a parja foztjevel

2010. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Kb. 50 km-re laknak, és simán haza tudnának menni...

Csak a kiscsaj ne vinnyogna.

17 éves és az agyamra megy.

2010. aug. 8. 16:32
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én mindig úgy voltam,hogy ha valaki van annyira bunkó,hogy nem tudja magától,hogy nem illik valakinél hivatlanul napokig tespedni,azzal nekem sem kell finomkodni,mert magától nem fogja érteni a célzást sem.Úgyhogy fő az egyenesség és az egyértelműség.
2010. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én simán volt, hogy mondtam a barátnőimnek, hogy "nagyon szeretlek benneteket, de mostmár ideje lenne indulnotok, mert hullafáradt vagyok". A mi barátságunk a társaságban ezt simán elbírja bárki részéről, és senki nem tartja bunkóságnak.
2010. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Holnap délelőtt hazamennek.

2010. aug. 8. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!