Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudnám találni az apukámat?

Megtudnám találni az apukámat?

Figyelt kérdés

Tudom a születési dátumát, és a nevét. Nem várok el tőle semmit, csak szeretném jobban megismerni a gyökereimet, így magamat.

Hogyan tudnék kapcsolatba lépni vele/megtalálni? Valami nyomozó, ilyesmi?

help, légyszi:)



2020. okt. 13. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Facebook?
2020. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nincs neki, régen sem találtam Iwiwien..
2020. okt. 13. 16:30
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
2020. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöööööööm!:)
2020. okt. 13. 16:48
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem biztos, hogy jót tesz. Ha ő nem keresett, nem is akarja, lehet csak csalódás lesz.
2020. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Facebook csoport Eltűnt emberekért-megoszthatod. Volt több családtag keresés is sikeresen.
2020. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Én nem keresném, volt, aki ilyen miatt durván csalódott... Önmagadat szerintem pedig már ismered eléggé, nincs szükség ehhez egy másik emberre.
2020. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudom, mit szeretnék. 10 éve gondolkozom rajta, szerintem eléggé átgondoltam.
2020. okt. 13. 20:28
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem arról beszélünk, hogy nem tudod, mit szeretnél-e, csak felhívtuk a figyelmedet egy esetleges óriási csalódásra. Jó, nyilván nem tudjuk a háttérsztorit, miért nem volt része az életednek, csak volt már rá példa, hogy valaki rátalált a szülőjére nagy boldogan, azt hitte, hogy az apja / anyja is örülni fog neki, ehelyett el lett küldve melegebb éghajlatra. Na mindegy, szerencsére nem az én gondom, de nem rosszindulatból figyelmeztettünk... Talán pont azért nincs fent közösségi oldalon se, mert nem akarja, hogy rátaláljanak. Ilyen is van.
2020. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Komolyan, csak unatkozó kisgyerekek és trollok járnak GYK-ra? Teljesen jó, korrekt válaszok jöttek a kérdezőnek, figyelmeztették jó szándékkal, erre pontoznak le ész nélkül mindenkit... Komolyan, mi a franc bajuk van az embereknek?
2020. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!