Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennèl ha megtudnád hogy...

Mit tennèl ha megtudnád hogy a fiad egy idősebb, férjes nő szeretője?

Figyelt kérdés

Ráadásul el akarja venni a férjétől... Tudom, hogy az ilyen jellegű kérdésekre "Semmi közöd hozzá", "Az ő dolga"-típusú válaszok szoktak érkezni, de én féltem a fiamat. Ismerem valamennyire a házaspárt, a férj úgysem hagyná annyiban ha kitudódna. És a nő is elég hisztis természetű, ő is okozhat galibákat, és biztosan fog is ha valami nem úgy alakul ahogy ő akarja. Még az is lehet hogy csak bolondítja a fiam, és ha mégis kitudódik a dolog az ő nyakába varr mindent. Szóval eléggé aggaszt a helyzet, és fogalmam sincs hogy mit tehetnék. A fiammal nem lehet beszélni, tőle is a "ne avatkozz bele" válaszokat kapom, teljesen elvette az eszét a nő.

24/F, a nő 38.



2019. ápr. 21. 16:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
A fiad szerelmes,sajnos nem a megfelelo szemelybe.Ez igaz hogy semmi kozod hozza,de ertheto hogy aggodaz erte es a jot akarod neki.Mi lenne ha megprobalnad mondjuk elfogadni? Beszelgess vele,mond neki hogy meg szeretned ismerni a baratnojet,hozza haza.Talan kellemetlen de ha sikerul es megismered talan maskepp latod a helyzetet.csak probald meg.Ugy sem tehetsz mast.Erezz egyutt vele,s hagyd ha csalodas kell erje,hadd erje csalodas! Ebbol majd ugyis tanul.
2019. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk ugyan ez volt. Anyám pattogott egy ideig majd belátta, hogy nem nyerhet.
2019. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
Meghivnam ebedre, es elbeszelgetnek veluk, de csak ismerkedesi cellal:)
2019. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Laila Qassam válasza:
96%
Semmiképpen nem szólnèk bele. Úgysem érsz el vele semmit láthatod.
2019. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
33%

Ahol jó házasságot ami hosszú életű lett és ezt látja a gyerek az vagy nagyon nehezen talál társat magának vagy idősebb korosztályból keres magának.Ha a fiadnak az idősebb hölgy lenne az első kapcsolata (szexként) akkor sokáig fog tartani. Kérdés az is,hogy a hölgy el akar válni a férjétől vagy csak szeretőként kell neki a fiad?

Nem látok kivetnivalót az életkor különbség miatt.Te tudod milyen intelligenciával rendelkezik a fiad.

Ha tiltod a kapcsolatukat az nem fog eredményre vezetni.

Milyen hatással van a hölgy a fiadra,ebből is lehet látni a szándékot.

Előttem már leírták beszélgess a hölggyel.

2019. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
8%

Szóval... először gratulálnék, majd töltenék neki egy whiskyt, és kifaggatnám. Mindenről, amit el mer/akar mondani nekem. És egyből megérteném, amikor azt mondaná, hogy "de apa, én nem tágítok!" ;) :)

Azért persze barátilag figyelmeztetném, hogy pengeélen táncol a férj miatt, de legyen okos.

f/47

2019. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%
Ha a fiaddal nem lehet beszélni, hagyd a fenébe. Remélem, van másik gyermeked, akit több ésszel áldott meg a sors!
2019. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Ha férj meg tudja,akkor arra számitsatok,hogy bunya lesz.Viszont ez attól is függ,hogy milyen házasságban élnek.Van gyerek?A fiad elveszitette az eszét,rózsaszin ködben él.Lehet a nö csak játszadozik vele.
2019. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nincsen gyerekük, de az biztos, hogy a férj agyonüti a fiamat ha kiderül. És szerintem a nő nem fog elválni, adni fogja az ártatlant, és mindent a fiamra ken majd.
2019. ápr. 21. 19:42
 10/26 anonim ***** válasza:
19%

Ha a fiad most nem lép,akkor a nõ bele fogja rángatni mindenbe.Hogyan lehet ennyi esze?

Viszont te mondd neki többször, hogy ébredjen fel, de csak halkan.Ha elfogadja elfogadja,hanem akkor számoljon a következményekkel.

2019. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!