Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közlekedési balesetben halt...

Közlekedési balesetben halt már meg valakid, akinek a halálát a mai napig nem sikerült feldolgoznod?

Figyelt kérdés
Autóbaleset, motorbaleset, gázolás. Családtag, barát, barátnő.. Kérlek írj vmit, sokat segítenél!
2010. aug. 9. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

nekem egyik haverom meghalt.. .:S vagyis osztálytárs..

220-al elszállt egy kanyarba személyautóval és bent égett

2010. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
20 évesen halt meg az öcsém motorbalesetben. 8 éve lesz. Az idő sokat segített. Azt hittem bele pusztulok akkor. Az élet egyik oldalon elvesz, a másik oldalon pedig ad valamit. Sajnos meg kell tapasztalni a rosszat is hogy igazán tudjuk mi az öröm.
2010. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos igen. Közeli jó barát volt. Nem lehet mit mondani, ő volt a hibás, de nagyon nagyon sajnálom. Másnak nem okozott balesetet, de őt nem tudták kimenteni a kocsiból :( Ez már elég régen volt, de még mindig sokat gondolok rá.
2010. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan velem nem történt ilyen, de közelről láttam midnen hátulütőjét, fájdalmát az esetnek... Egy nagyon jó barátom veszítette el így a barátnőjét, éppen hozzá akart lejönni és már nem ért ide... Szegény nagyon kivolt, többször akart öngyilkos lenni... rengeteget "segítettem" neki, már amennyire ilyenkor van segítség... Éjszakákon át beszélgettünk, majd rá egy másfél évre segítettem neki újra barátnőt szerezni. NEhéz volt, még nekem is hát még neki el sem tudom képzelni...

Mindenesetre az ő szájából hangzott el a mondat: "egy jó barát aki meghallgat 20adszorra is, rengeteget segít. HA nincs mellettem valaki lehet nem élem túl"

ebből gondolom hogy a legjobb, ha tlaálsz valakit, aki előtt megnyílhatsz és bármit elmondhatsz neki...beszéld ki magadból, sírd ki magad ha kell 20adszor is egy este alatt, a lényeg hogy fel tudd dolgozni. Ha már nem azt hajtogatod magadban hogy "miért?" hidd el minden sokkal egyszerűbb lesz. a fájdalom egy része mindig veled él, de ha sikerül belenyugodnod hogy elment, megnyugszol, és tompul a fájdalmad...

persze feltéve hogy veled történt, bár így értelmeztem az írásod. Mindenesetre fel a fejjel, sikerülni fog kilábalnod ebből bármennyire is lehetetlennek tűnik most.

2010. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
A nagymamámat elütötte egy busz 8 éve.Nagyon megrázott,utána 1 évig minden éjjel vele álmodtam.Most már jobb,mert az idő sokat segít,de nagyon hiányzik.
2010. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nagyon jó barátom gyerekként, sülve-főve együtt voltunk. Egyik nap labdázni mentünk és kigurult az útra a labda, a barátom meg utána. A szemem láttára csapta el az autó, kb. 3 méterre álltam tőle, akkor voltunk kb. 5 évesek.

Azóta már eltelt néhány évtized, úgy érzem, hogy feldolgoztam. De azt soha nem fogom megérteni, hogy miért pont ő.

2010. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon jó barátom apukája. Pont anyák napja volt s az unokahugának az anyujához mentek elújságolni hogy terhes a lány. Motorbaleset AUTÓVAL ÜTKÖZTEK. A haverom apuja meghalt,a lány elvesztette a babáját, akivel ütköztek az meg a haldokló anyukájához ment s mire odaértek meghalt az anyukája. Azon a hétvégén akartunk hozzájuk menni hétvégén grillezni meg kertipartizni,hogy megismerjen engem is az apukája.A páromat nagyon jól ismeri és szerette.Ezért akartunk menni. 40év körüli volt az apukája. A lány azóta is rehabilitálás alatt van.

Akivel ütköztek annak a két gyereke hátul ült 1évesek,szerencsére semmi baja nem lett.

6 milliós motor volt,első utjuk közösen,S mindezt ANYÁK NAPJÁN!!! A haverom sírva hívott fel éjjel 12kor hogy mi történt.

2010. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meghalt a Bátyám 33 évesen autóbalesetben öt éve.Mai napig minden nap gondolok rá.Nem találkoztunk sűrűn, az ország másik végében élt, ezért nehezebb elfogadni,hogy nincs,mert olyan,mintha csak nem találkoznánk.Nehéz.
2010. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 2 éve egy nagyon jó barátom.Motorbalesetben.

3pici gyereket hagyott magára.

Ő volt a híbás, aznap vette a kawasakit, és megis halt.:(:(:(:(:(

szörnyű volt.

2010. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Idővel enyhül a fájdalom, de elfelejteni nem lehet :(
2010. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!