Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha az Anyósotok...

Mit tennétek, ha az Anyósotok a családba hozna egy férfit, akiről csak annyit tudtok, hogy 10 évet ült halálos közlekedési baleset okozásáért, mindezt a 8 és fél hónapos lányotok közelébe /majdnem szomszédok vagyunk/?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem hogy függ össze ez a kettő, meg hogy egyáltalán mi közöd van hozzá! Mellesleg ha már ennyire érdekel akkor tájékozódj a baleset körülményeiről, amúgy meg mit csináljon letöltötte a büntetését, mit szeretnél még? Inkább ismerd meg jobban, és az után "ítélkezz".
2009. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

En nem ertelek,h mi okoz aggodalmat,az hogy bortonben volt,vagy az,h halálos közlekedési balesetet okozott?

En amiatt,nem aggodnek,h balesetet okozott,valoszinuleg a 10 ev alatt megbunhodott, amiatt meg nem tudom,h mennyire kell felned,mert bortonben ult, en fokozott figyelmet szentelnek, de nem aggonek emiatt, ez nem jelenti azt,h rossz emberre valt, figyelj oda jobban, de ha anyosod bizalmat szavazott neki,akkor ezt neked is meg kene tenned. A majdnem szomszedsag nem jelent semmit, nekem volt egy szomszedom,aki 4 evet ult teszti sertesert (aminek szemtanui voltunk, mert hazaerve a feleseget egy ferfiavl talalta es jol megverte a pasit ) es egy normalis, rendes ember volt.

2009. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van.Hogy lehet valakit így ismeretlenül elítélni?Elég nagy teher lehet annak az embernek azzal a tudattal élni,hogy ha nem is szándékosan de megölt valakit.Én inkább sajnálnám,még akkor is ha a felelőtlensége okozta a tragédiát.Képzeld magad a helyébe,a lelkiismerete neki nagyobb büntetés lehet mint a börtön volt.Attól,hogy okozott egy szörnyű balesetet még lehet jó ember.Egyébként csakhogy rávilágítsak a törvények igazságtalanságára még gyilkosságért sem csuknak le valakit nálunk 10 évre sajnos.Vagy nézz körül hányan tartják terrorban a családjukat brutálisan verik őket és ezért semmit nem kapnak,pedig ezek az emberek bűnözők.Szerintem vagy próbáld megismerni azt az embert mielőtt elítéled,vagy legalább hagyd békén és ne várd el másoktól is,hogy kiközösítsék.
2009. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Én megértem, hogy félted a kislányodat. De adj egy esélyt a pasinak, lehet, hogy jó ember. Egyébként is az Ő vétke nem egy különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés, ami miatt félned kellene. Hidd el, maga az a tény, hogy börtönben ült nem azt jelenti, hogy veszélyt jelenthet a kislányodra vagy rátok. Próbáld meg leküzdeni a félelmeidet és ismerd meg őt, hogy tudd van-e okod félni!

Minden jót kívánok!

2009. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

nem orulnek de hat nem ugyanaz mintha megkeselte volna azokat az embereket. szerintem szinte mindenki elobb utobb megolt volna par embert az autojaval ha epp peche van. szinte mki vezet faradtan, tul gyorsan, figyelmetlenul. nem?

nem vedem azt amit tett de balesetek barkivel trtenhetnek.

tudd meg a korulmenyeket, nem mind1 h ittas vezetes, vagy elaludt a volannal, stb.

a gyerek nem muszaj vele legyen ha nem akarod, betorni meg nem fog.

2009. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat,nem elítélem,csak mint ismeretlentől féltem a családomat!!!!!Próbálok utánna érdeklődni,hogy valóban csak a baleset miatt ült-e,vagy más is volt,már csak azért is,mert Anyósomat ha kérdeztem mindig témát váltott,és az elején elég "sumákolós volt a dolog".

Azt azonban nem tartom normálisnak,hogy 2 év levelezési ismeretség után beengedi a családba.Neki megvan ez a 2 év előnye /ha ezt lehet annak nevezni!/Én viszont semmit nem tudok Róla a fent írtakon kívül!

A lányomat pedig nem vagyok hajlandó egyenlőre a közelében tudni,ha elítélzek érte,ha nem!Majd talán idővel,lehet...

2009. máj. 11. 12:57
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

A közlekedési balesretnek mi köze a lányodhoz??

Könyörgöm nem autókázni viszi a lányodat.. hacsaknem nekilök egy játékautót..

Ennyi erővel a lakásból se kellen kivinned, hátha egy bűnöző mellé álltok a villamoson..

2009. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Jezusom, gondolkozz mar egy kicsit... Mi az,h anyosod beengedi a csaladba? Szerinted aki bortonben volt,annak mar nem lehet csaladja, szerelme,...??? Valoszinuleg nem kert arra senki,h egyedul hagyd a lanyod vele,de ha ezt ereztetni fogod az anyosoddal,akkor lehet,h nem kell elturnod a csaladban, mert egyszeruen nem lesznek rad kivancsiak. Erheto,h aggodsz a gyerekedert, de azert ez nem kis tulzas...
2009. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Még ha gyilkosságért, erőszakért vagy csalásért v mittom én miért ült vna!

De azért mert volt egy baleset...Jó, ezek szerint ő volt a hibás és valószínűleg jogosan ítélték el. De akkor is "csak" baleset.

Én azért ennyire nem lennék kiakadva.

HA nem akarod,mert félted, nem engeded a gyereked a közelébe.De ennyi info mellett még nem lenne szabad elítélned

2009. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az az ember nem azért ült, mert szánt szándékkal ölt. Teljesen más lenne a helyzet, ha sorozatgyilkos lenne. Én ezt így, több infó nélkül még nem ítélném meg. Ha kiderülne, hogy azért történt, mert be volt drogozva, akkor aggódnék, de gondolj bele, hogy ahhoz nem kell rossznak lenni, hogy valaki halálos balesetet okozzon. Balesetet mondtál, nem kitervelt gyilkosságot. Azt tanácsolnám, hogy ne legyenek előítéleteid, hanem próbáld kideríteni az okokat és ha tényleg baleset volt, ez benned ne keltsen ilyen érzéseket. Semmi összefüggés nincs a gyilkolási hajlam meg a baleset között.
2009. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!