Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legújabb gyöngyszem: közössé...

A legújabb gyöngyszem: közösségi közlekedési adó. Vélemények?

Figyelt kérdés

Rogán Antal is a benyújtók között van, úgy hogy biztos lesz belőle valami. A vállalkozóknak kell majd fizetni a helyi iparűzési adón felül.


[link]


2011. okt. 26. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez már tényleg csúcs. Összelopják, tönkreteszik a hozzá nem értésükkel és még van pofájuk még egy bőrt lehúzni a vállalkozókról. Csak azt felejtik el, hogy már nincs miből. Eleve ma rengeteg kényszervállalkozó van, aki egyik napról a másikra él.
2011. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bumbi02 ***** válasza:
100%
Ezzel támogatnák a vállalkozásokat? lol..
2011. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

"Az előterjesztők álláspontja szerint az adóból elérhető bevételek nyomán várhatóan megoldódhat a BKV, a vidéki városok tömegközlekedése és részben a MÁV és a Volán-társaságok tartós fenntartási problémája is, illetve juthat forrás a tömegközlekedés fejlesztésére is."


Szerintem ez egy fantasztikus ötlet!

2011. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen, amíg egy Hagyó féle ember nem talál otthon egy telefonos dobozt.
2011. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Kellene még Barátok Közt, Jóban Rosszban ,Négy esküvő, ValóVilág és tsa adó is !!!
2011. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát lehetne még egy ötletversenyt tartani, bár az én fantáziám elég véges az övékhez képest. De mondjuk lehetne még pár dolog, pl:


- terhesadó, mert a terhes anyák és a szülő nők eü. ellátására többet költ a tb;


- sportolók különadója, ami fedezné a sportbalesetek kiadásait;


- túlsúlyos adó, mert ők is hamarabb lesznek betegek, ezért többe kerülnek;


- repülési különadó, mondjuk + 10 000 Ft minden repülőjegyre;


- visszahozhatnák a tévéadót;


- a népegészségügyi termékdíjat ki lehetne vetni az összes húsra, mert a húsmentes kaja egészségesebb;


- internetadó havi 10 000 ft. stb.

2011. okt. 26. 21:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azon csodálkozom, hogy okt. 23-án nem buktatták meg őket.
2011. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha probalkoztak volna, a Fidesz bevezette volna a szuksegallapotot,es akkor meg nagyobb hatalom lenne a kezukben.
2011. okt. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"A vállalkozóknak kell majd fizetni a helyi iparűzési adón felül. "


nesze neked hazai vállalkozások támogatása...


Egyre jobban akarom, hogy vérpadra kerüljön a Fidesz!

2011. okt. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Levonhatók lennének azok a kiadások, amelyeket a munkavállalók helyi közlekedési bérletére fordítottak a közlekedési adó fizetésére kötelezettek."

Hát komolyan besz@rok rajta: Itt a helyi közlekedést az alábbi módon tudod megoldani: gyalog, biciklivel, saját gépjárművel(robogó, motor, autó)

Úgy van ez, mint ahogy a szólásban mondják: Azt a lovat ütik, amelyik húz. Csak azt nem tudom, mi lesz, ha megdöglik az a ló...

2011. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!