Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőként hogy éled meg, ha...

Szülőként hogy éled meg, ha gyereked párja csóró, lusta családból jön?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem is lusta, de szerencsétlen, tétlen, az életben semmire nem jutó emberek.


Nem gimis szerelemre gondolok, mert azok azért 90%-ban múló dolgok.


Hanem később amikor gyereked már kezdi a fiatal felnőtt életét és egy szerencsétlennel él, aki majdnem hogy a gyerekeden és akár rajtatok élősködik felnőttként is.


Soha semmire nincs pénze, hol dolgozik, hol nem, ha dolgozik sincs semmije, se célok, se megtakarítás, se lakás, se autó, semmi, nyaralásra nincs pénze, kopott, szakadt cuccokban jár. De a gyereked szereti őt.


Volt már ilyennel dolgotok?



2020. okt. 25. 12:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Ha a lányomnak ez jó, akkor hajrá. Én nem támogatnám őket anyagilag, így hamar fel fog nyílni a szeme.
2020. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

# 1


Akkor neked is ez van? Látsz esélyt arra, hogy lányod párja változzon? Mennyire rossz a helyzet?

2020. okt. 25. 12:20
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
A lányodnak kisebbségi érzése van, olyankor választ alul az ember. Vajon miért nem fejlődött ki az önbizalma ahhoz, hogy méltó párt válasszon maga mellé?
2020. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Első sorban a hóna alá nyúlok támogatom munkahelyben segítek neki mikor már reménytelen akkor mehet Isten hírével .
2020. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

# 4


Neked volt ebben tapasztalatod? Nehéz ügy volt?

2020. okt. 25. 12:34
 6/25 anonim ***** válasza:
53%
Szereti a lànyomat? Boldogok együtt? Csak ez érdekel.
2020. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Dolgoztam átmenetileg egy irattárban bérminimumért. Volt egy kolléganőm, aki büszkén hangoztatta, hogyan lógott annak idején az iskolából, és nem értette, hogy a lánya miért akar továbbtanulni, miért nem elég neki a kettes, hiszen ő (a kolléganőm) is férjhez tudott így menni. Szóval nem feltétlenül lesz valaki olyan, mint a családja.

Amúgy addig nem szólnék bele a gyerekem kapcsolatába, amíg bántalmazás előjeleit nem látom, nekem beleszóltak, a szüleimnek is beleszóltak, ok nélkül, az ilyenekből soha nem sül ki jó.

2020. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
Utolso, de itt van ok beleszólni. En nem tudom mit esznek a nők az ilyen trógereken. Nyilvan ha fiatal honnan lenne lakasa meg draga nyaralas meg ilyenek, nekem se volt. De volt célom, tanultam, amikor tudtam dolgoztam a suli mellett. De a hol dolgozik hol nem es semmi celon kiakadnek. ha ennyire tétlen en sem örülnék. Lehet megvonnam a tamogatast barmennyire fajo lenne ha a lányommal tolok ki. Nehez ügy az biztos.
2020. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
21%
6# ja szereti, ameddig ki bírja használni. Sok ilyen van.
2020. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
8-as, pályakezdőként én is sokat szívtam a munkahelyekkel, de ez idővel változott. Felnőtt embert nem védhetünk meg mindentől, és tévedni is hagyni kell.
2020. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!