Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisfiam 2. születésnapjára...

Kisfiam 2. születésnapjára anyós tortával készült, ám mire odaértünk ebéd után, a gyertyák már el voltak fújva és a torta fele hiányzott. Nekem ez nagyon rosszul esett. Ti hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 19:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Ki fújta el a gyertyát?
2010. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Anyám micsoda szégyen. :S Inkább ne is sütött volna semmit...

Én megkérdeztem volna, hogy ez mi? Kíváncsi lettem volna, hogy mi erre a válasza...

2010. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

kihívtam volna és megkérdeztem volna,hogy mi nem érdemeljük meg,hogy itt lehessünk gyertyagyújtáskor???

És nem ettem volna a tortából.

2010. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Kifejtenéd pontosan mi is történt, mert így számomra nem kerek. Köszönöm.
2010. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Még jó, hogy a gyerek nem érti ennek a lényegét. Ez nagyon gáz! Beszéld meg a szüleiddel!
2010. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Annyi történt, hogy mondta, hogy készít szülinapi tortát, hogy felköszönthessék a kisfiút. Meg is beszéltük, hogy alvás után, délután akkor megyünk. De mire odaértünk a férjemmel és a kisfiammal, addigra a torta felét megették, a két kis gyertya el volt fújva, nem várták meg a kis ünnepeltet. Annyit mondott, hogy jaaaaa, azt hittük már nem jöttök.
2010. aug. 9. 19:21
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Bakker ekkora bunkót. Nincs telefon a világon?


Nekem is rosszul esett volna.

2010. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Így elég durva. Valószínű, hogy fontosabb volt neki az, hogy tortát egyen, mint az ünnepelt.
2010. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Azt a ku*va életbe!!!

Ha nem is mentetek volna, akkor sem illet volna a felét bezabálni! Másnap is megvárt volna az a torta! Az ünnepelt tortáját, csak ő maga vághatja fel. Szégyen és gyalázat, hogy felnőtt fejjel valaki ilyet tesz...

2010. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

még jó hogy csak 2 éves,és nem veszi igazán zokon...


én többet nem szülinapoznék náluk...

2010. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!