Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a meglepi ebéd?

Mi legyen a meglepi ebéd?

Figyelt kérdés
A párom külföldön dolgozik és most hosszabb időre ott kellett maradnia. Pont délre érne haza és én gondoltam csinálok neki egy különleges ebédet. Van valami javaslatotok erre? Jól tudok főzni! És inkább a receptet írjátok le mint a kaja nevét! Lécci normális válaszokat!!
2011. aug. 22. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Csirkemell torta, isteni és pofon egyszerű.

A linkelt recepthez annyit, hogy én három ré-teg töltelékkel csinálom, trappista, juhtúró a végén meg füstölt sajt, de így is ahogy a repibe le van írva is nagyon finom.

[link]

arra figyelj, hogy a jénaiból folyamatosan öntsd ki a vizet ami összegyűlik alatta, hogy meg tudjon sülni, a végén meg csak ki kell fordítani belőle és megsütni a másik oldalát is szép pirosra.

Nagyon egyszerű mutatós és finom.


Köretként csinálj steakburit.


Desszertnek pedig bociszelet, finom egyszerű és szintén mutatós.

[link]


ha több időd lenne akkor más desszertet is tudnék javasolni, de azoknak állnuik kell, ez pedig azonnal fogyasztható.

2011. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
össze folyt a nyál a számba, ezt még lehet én is kipróbálom :D
2011. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon gusztán hangzik! Köszi a választ!
2011. aug. 22. 08:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a recept tényleg klassz, én is biztosan ki fogom próbálni, de ha én várnám haza a férjemet hosszabb távollét után, akkor nem hiszem, hogy új dologgal próbálkoznék, hanem azt főzném, amit a legjobban szeret, meg sütnék mellé egy tortát, szintén olyat, ami a kedvence, Isten hozott itthon felirattal.
2011. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!