Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb esetben miért...

A legtöbb esetben miért roh@dékok az apák a fiaikkal?

Figyelt kérdés
...persze nem általánosítok, de a legtöbb esetben a fiúkkal az apjuk szemétkedik...miért?Mi lehet ennek az oka?
2010. aug. 9. 22:07
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Egyetemre megyek...majd 1-2 év múlva.Itt nem arról van szó, hogy félek vagy nem, hanem arról, hogy egyszerűen nem tudom leállítani, mindig belém köt.A múltkor pl abba kötött bele, h mi a fenéért voltam 4ig discoban, miért voltam olyan sokáig.Én visszaordítok, de ettől még nem áll le, csak ordít tovább.Beszélni nem lehet vele, mert egy állat, főleg, ha beiszik.Szóval engem az érdekel, hogy miért lesz valaki ennyire egy aljas, rosszindulatú alak.
2010. aug. 9. 23:00
 12/35 A kérdező kommentje:
Elég magas posztban van a munkahelyén és ott a munkásokkal is szarozik.Utálják ott is, mint a szart.Attól, hogy ott ő a góré, azt hiszi, h mindenki a parancsait követi.Én nem, és ha nem tájékoztatom minden mozzanatomról, már hőbörög.Mikor elutazott németbe, anyám meg vele ment, azt mondta, h minden nap írjak neki egy sms-t, h mit csinálok, meg mi van velem.Ez persze csak arra volt jó, h gyakorolja a hatalmát, mert őt idegesíti, ha nem ő irányítja mások életét...csak nem sikerült, mert szartam egy nagyot rá.Egyesek azt mondják, h aggódik, de aki aggódik a fiáért, az nem készíti ki idegileg...szóval ez ellentmondás.
2010. aug. 9. 23:39
 13/35 anonim ***** válasza:

Hallod!!! Te totál leírtad az én történetemet :O


szintén F!

2010. aug. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Az érem másik oldala, hogy te sem viselkedsz az apáddal rendesen. És nem kell arra fogni, hogy na hát mert ő is úgy viselkedik. Ha kipróbálnád, hogy csak egy kis ideig barátságosabb lennél vele, akkor látnád, hogy ő is enyhül az 100%!
2010. aug. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Hogy ez eddig miért nem jutott eszembe?!Már megvolt.Egy időben rendes voltam, megcsináltam, amit mondott, leültem vele focit nézni, normálisan válaszoltam neki, de ezt azzal hálálta meg, h mégtöbbet parancsolgatott, belém kötött, mikor annak a csapatnak szurkoltam, amelyiknek akartam, és ordibálás lett a vége, mikor megcsináltam, amiket mondott, akkor mégtöbbet parancsolgatott, és ha vmit nem tudtam elsőre, akk lebaszott, h bamba, meg f@szkalap vagyok, meg ami csak lehet.
2010. aug. 10. 11:22
 16/35 anonim ***** válasza:
Én szintén így vagyok.Apámra rájön szintúgy b*sztat. L
2010. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha így teszed fel a kérdést, akkor ez rád is vontkozni fog, ha apa leszel. Netán Te megfogadtad, hogy azért sem leszel olyan a gyerekeddel, mint az apád most veled?

És az egyetemet hogyan gondolod? Saját erőből, vagy az Apád nyakán? Nagykorú vagy. Ha az apád azt mondja, elegem van a fiamból, tanuljon a saját pénzén, azt kidob otthonról. Akkor mit csinálsz? Vagy az apád csak arra jó, hogy eltartson, de ne neveljen?

2010. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
...a legtöbb esetben, ahogyan írtam.Elég gyakran tapasztalom, h olyan, mint apa-fia kapcsolat nem sok családban van.Elvétve, néhol, de a közvetlen környezetemben nem nagyon.És igen, egyik életcélom, h ne olyan legyek a fiammal, mint amilyen apám velem szemben.Hidd el, kedves válaszadó, sokkal jobban örülnék, ha önerőből fizetném a tandíjat, de azért tanulok, h ösztöndíjam legyen, szóval ez egy olyan dolog.Nem örülök neki, h a pénzére vagyok rászorulva.Azért dolgozok, h legyen pénzem, most is tanulok, h megmaradjon az ösztöndíjam.Egyáltalán nem élvezem ezt a helyzetet.Amúgy meg nevelés és diktatúra között van különbség.Nevelni lehet, de mikor már olyan az emberrel a saját apja, mint egy smasszer, akkor az már elég kellemetlen, sőt zavaró.Örülök, h jó a viszonyod apáddal...gondolom, de nekem sajnos nem.Mert nevelni nem úgy kell valakit, h leordítjuk a fejét, megtiltunk, amit tudunk, de a tiltásra a magyarázat ennyi marad : "mert én azt mondtam és kész!!!".Mikor régebben visszakérdeztem, mindig csak az volt a válasz, h azért, mert ő azt mondta és engedelmeskednem kell, mert az apám.Ebből az jött át nekem, h nincs komoly oka, csak a "hatalmát" akarja rajtam (és azokon, akiken csak tudja) gyakorolni.Ő mindenkit lehordhat mindennek, de neki annyit nem szabad mondani, h görbén néz.Mikor megmondtam, h ne cigizzen a pofámba, azt mondta, h azt csinál, amit akar...de persze én legyek hálás, mert eltart.Frászt!Mit ér az a sok szarság, ha nem szívből adja, hanem azért, mert muszáj?Amúgy sem vesz nekem mostanába semmit, de nem mintha rászorúlnék, csak úgy mondom.Kaját kapok, taníttat meg fizeti az albérletet...meg persze megengedi (térden állva istenítem ezért), h otthon lakjak.Jó, persze, örülök, mert más rosszabb helyzetben van, de mikor mondtam én olyat, h meg akarok születni?!Megcsinált, akkor mostmár tartson el, ne pedig azt fújja, h ha ő nem lenne, akkor mi pont pont pont.Ha nem lenne anyám, akkor én már apám jóvoltából valahol maltert kavarnék és ő vehetett volna magának 2 szép ótót, meg ő lehetne a környéken a plazma tv-k királya...ahogy szeretné, mert többször szóvá tette, h mennyi pénzt elBASZOTT, nem költött b@szott, pocsékolt már rám.Hidd el, szívesen állnék a saját lábamra, de eddig minden munkahelyembe beleugatott.szó szerint.Mikor felvett magához munkába, akkor ott, a mostani munkahelyembe is valamit dumálta főnökömmel, mert ismerik egymást...szerinte.Miért nem tud egyszer békén hagyni?!Mikor nála dolgoztam, akk úgy szóvá tette, h kíméljenek, meg ne adjanak annyi munkát nekem...arra gondolt, h hú, majd hogy fogok ennek örülni...meg ezzel is fitoktatja a hatalmát, h ő ezt megteheti meg ilyenek...Szerettem volna átlagos munkás lenni, meg most is, de már pattog, h ne menjek oda többet, ahol dolgozok, mert neki nem tetszik az, amit csinálok, pedig szellemi munkát végzek.Nem tudom, h miért néz le mindenkit, mert lenéz.Azért, mert neki diplomája van, attól ő még egy sötét bunkó paraszt marad.Arrogáns, öntelt, beképzelt, hiú, stb.A jóság szikrája is hiányzik belőle, de persze a feletteseivel nagyon kedves tud lenni, meg minden régi haverjával, de engem képes lenne megölni, pusztán azért, mert felborítok egy poharat.Szóval van különbség nevelés és nevelés között, és sokkal jobban szeretnék a saját lábamra állni, mégha nehéz is, mit azt hallgatni, h neki köszönhetem!
2010. aug. 12. 22:27
 19/35 anonim válasza:
Addig örülj míg basztat, és nem hagy el anyátokkal együtt egy fiatalabb csajért.
2010. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Ez a veszély sajnos nem fenyeget, nincs neki annyi pénze, h egy fiatal pipi ránézzen.Lehet, h szűkösebben élnénk, de legalább nyugi lenne és nem kellene azon görcsölni, h mikor vág ki valamit az ablakon, mert éppen valaki azt merte neki mondani, h túl hangos a tv.Ilyan apróságok miatt szoktak lenni egész estés ordibálások, mert hogy mondhat neki bárki is ilyet, mikor ő mennyi mindent megtesz meg stb...fényezi magát össze vissza, de hogy ő lenne egy picit másra tekintettel, az már meghaladja a képességeit.Ha ő náthás, akkor midenkinek kötelező őt körülugrálni és sajnálni, meg sajnáltatja is magát, mikor én beleesek egy járványba télen, mert olyankor ugye szokott lenni, pláne az iskolában, akkor én vagyok a világ leghülyébbb, legnyomorékabbb, legutolsóbb hülyee baambája, mert ilyen velem megtörtént...inkább lépne le...és még a testvére meg az anyja is azt fújják, h jó nekünk, mert eltart minket...kurv@jónemmondom!...kismadár az aranykalitkába...de még ha aranyból lenne, de nem élünk mi olyan jól.Ha nem akart családot, miért nősült meg és csinált egy gyereket, aki csak arra emlékezteti, h mennyi pénzt elpocsékol más életére...az ember, ha gyereket akar, akkor akaraj később is...ne pedig már idővel megutálja, mert egyre több pénzbe kerül...meg amúgy is...mit gondol?a gyerek, az egy befektetés?Hogy legyen, aki öreg korára gondját viseli.Biztos vagyok benne, h inkább ápolót fogok mellé fogadni, ha olyan helyzetbe kerülnék, h gondoskodni kelljen rólam.Éreztetni fogom vele, amit ő velem, h milyen az, amikor csak nyűg valaki, meg fog kapni mindent, de a szeretetemet és a tiszteletemet soha!Ez aljas és szemét, és olyan lennék, mint ő, de megérdemli, h úgy nézzek rá, ahogy ő rám, h sosem lesz neki semmi elég jó.
2010. aug. 12. 22:59
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!