Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb esetben miért...

A legtöbb esetben miért roh@dékok az apák a fiaikkal?

Figyelt kérdés
...persze nem általánosítok, de a legtöbb esetben a fiúkkal az apjuk szemétkedik...miért?Mi lehet ennek az oka?
2010. aug. 9. 22:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
68%

Bővebben kifejtenéd , hogy miért azok?Mit tesznek?

Egyébként szerintem azért, mert régen ők is így lettek nevelve..És nekik más az érték rendjük.

2010. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Arra célzok, h állandóan csesztet apám...elég durván...és azt látom, h a környezetemben szinte mindenkivel ez van.Mindenbe bele köt, ha kell, ha nem hülyeséget pofázik, lejárat a haverjaim előtt...egy csomó haveromat is látom, h az apja b@sztatja...miért van ez?
2010. aug. 9. 22:14
 3/35 anonim ***** válasza:
88%

Azért, hogy férfi legyél!

Régen én sem értettem, de 30 évesen már nem bánom az elvárásokat és a szigort.

2010. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%

A 2.-nak van igaza.Így van,azért, hogy férfi legyen belőled.:-)

Persze mellette lehetne emberi hangon is beszélni azért veled. De ha zavar téged, akkor beszéld meg vele!:-)

2010. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és engem is piszkál.

20/L

2010. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%

Nekem elváltak szüleim anyámmal és nevelőfaterommal élek. Vele nem vagyok túl jóba, a konfliktusok elkerülése miatt inkább nem is beszélek vele.

Faterommal nagyon jóba vagyok, bár pénz nem nagyon ad és nem kapok tőle ruhát,tárgyakat, pedig megtehetni mert vállalkozó, nála dolgozok most nyáron is "segédmunkásként", de inkább azt csinálom mint a kőművesek. Elvisz nyaralni, együtt iszunk, múlt szombaton diszkóba voltunk... szóval én kicsit szerencsésebb vagyok.

2010. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nem, itt nem az a gond.Az enyémmel amúgy sem lehetne beszélni...mert egy rohadt állat..de mind1...bele sem lehetne kezdeni...nem mondanám, ha nem próbáltam volna már vagy 100x.Ez szerintem nevetséges.Csak az férfi, aki durva meg brutális.Ez nevetséges.Az ilyen emberek rohadt férfiasak.Azért, h ember legyen belőlem.Erre gondoltam én is, de nézzenek magukra az ilyen emberek...férfi az, aki a fia minden lépésébe beleköt...sőt, csak az alkalmat várja...legalább is az enyém ilyen.Amikor tud, lejárat mások előtt...nem veszem magamra, mert tudom, h mindennek lehordják a háta mögött...és, ha mondani akarnám, h fogják be, akkor sem lenne hozzá jogom, mert igazuk van.Ez a viselkedés szánalmas.Ülünk a haverjaimmal, erre bejön és rajtam köszörüli a nyelvét...így leszek férfi?Még csak 19 ves vagyok, de már utálom, mint a szart...14 éves korom óta nem mondtam neki, h apa...megéri ez neki?
2010. aug. 9. 22:31
 8/35 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el veled vagyunk és nem az a tökös, aki esztelenül kemény!

Próbálj leírni egy konkrét példát, hátha úgy jobban megértjük a problémád!

2010. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Amúgy én sem beszélek apámmal.Nem vagyok ott, ahol ő, nem eszek vele egy asztalnál, nem nézem a tv-t, ha nézi, még akk sem, ha érdekes, ami megy.Egy 4 órás úton egy autóban utaztam vele úgy, h 2 szót nem szóltam hozzá...zenét hallgattam, anyámnak annyit mondtam, h "de jó a telefonom aksija, h ilyen sokáig bírja"...erre apám rámförmedt és gúnyosan megjegyezte, h az övé, mert ő vette nekem...amúgy mindent számon kér...még azt is, h ha ő nem lenne, akk én nem is lennék.Ha egyszer nem azért gondoskodik az emberről, mert szereti, akk az a gondoskodás szart se ér (ad pénzt néha, taníttat stb, de egy jó szó nem hagyja el a száját az irányomba....de a haverjaival marha kedves).Ezért is szeretnék a saját lábamra állni, nem azért, mert ő ösztönöz ezzel, amúgy is önállóságra vágyom\vágytam...de mi a f*sznak kéri számon, amit tett értem\értünk?!
2010. aug. 9. 22:36
 10/35 anonim ***** válasza:
84%

22:31 vagyok.

19 vagy ha nem mész főiskolára, akkor már csak max 1-2 éved van a suliból. Melózol egy évet, a pénz félre teszed és utánna kiveszel 1 kis albérletet. Meg ennyi idősen félsz faterodtól? Na nem mond már. Még csak 16 vagyok, de szerintem nem beszélek hülyeséget.

2010. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!