Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom mikor fogja megérte...

A családom mikor fogja megérteni, hogy nagyon nehéz szerelmi társat találni és hogy a valóságot kellene látniuk és nem álomvilágban élni? 27F

Figyelt kérdés

Egész életemben azzal traktáltak, hogy mikor lesz már barátnőm, a magyar lányok annyira szépek és hogy szerezzek én is egy társat. Én ezt értem és ezek tényleg szép dolgok, de társat találni brutálisan nehéz. Én minden alkalommal elmondtam nekik ugyanezt és nem hajlandóak felfogni. Tudom hogy ezek fontos dolgok, de azzal hogy álomvilágban élnek és idealizálják a dolgot, nem csak nekem de maguknak is ártanak. Tegnap nagyon kiakadtam az egész családomra az ebédnél asztalnál és elmondtam nekik, hogy elegem van abból hogy egész életemben ezzel zaklattak és hogy lássák a valóságot, hogy társat találni nagyon nehéz és hogy az értelmes lányok jelentős részben vagy foglaltak, vagy brutálisan zárkózottak, vagy sajnos nagyon messze laknak, vagy nem vágynak párkapcsolatra.


Értem hogy én meglepődnek azon hogy már 5 éve egyedül vagyok és hogy nekik ez "furcsa". Én sem így szerettem volna, de ez a valóság, hogy nagyon nehéz társat találni. Azt már legalább elfogadták, hogy engem semennyire nem érdekelnek az egy éjszakás kalandok, nem nekem valóak és soha nem is vonzottak.


Elegem van abból, hogy 27 évesen még mindig ezzel a lemezzel zaklatnak engem. Elmondtam nekik, hogy nőjenek fel és hogy legyen bennük annyi bátorság és inteligencia, hogy a valóságot látják. Elmondtam nekik, hogy elegem van abból, hogy nem értik meg, én egy alkotó művész srác vagyok, aki azzal foglalkozik hogy elkészíti a nagy méretű festményeit vásznakon és hogy ezzel foglalkozom minden nap. Fáj, hogy nem értékelik amit csinálok és hogy alig jelent nekik valamit, hogy művészeti versenyeken indulok és voltak már festő kiállításaim is.


Értem én, hogy a magyar lányok szépek, de őszintén, ezzel most mit kezdjek? Mint mondtam, társat találni brutálisan nehéz, egy éjszakás kalandok pedig nem érdekelnek. Ha pedig gyereket várnak tőlem, hogy én Apa leszek, már hosszú évekkel ezelőtt elmondtam nekik ezzel kapcsolatban is az igazságot, hogy lássák a valóságot és azt, hogy én alkotó művész vagyok, nekem a festészet az életem. Erre megsértődtek tegnap és elszomorodtak, nem is beszélgettünk már tovább ebéd közben. Szörnyű volt, de muszáj volt felvilágosítanom őket.


Miért nem hagy békén engem a családom és miért nem nőnek fel és látják a valóságot az álomvilág helyett? Miért nem értik meg, hogy nagyon nehéz társat találni?



2020. nov. 7. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

És akkor még szót sem ejtettél arról hogy azok a nagyon szép lányok csak a pénzre mennek, meg arra hogy instagramon mutogatva magukat meg a kamu luxuséletüket, követőket szerezzenek, csak ezek fontosak nekik manapság semmi más.

Mutasd meg nekik a puncs oldalt, ahol megannyi kedves szép lány keres szponzorokat százezrekért.

2020. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert az emberek többsége sajnos primitív és nem szeret szembesülni az igazsággal, ebből következve viszont szeret mások életében turkálni, másoknak megmondani a tutit, mert addig sem kell a saját szarát néznie/szagolnia. Ezért. Ezt pedig sajnos nem valószínű, hogy meg tudod változtatni.
2020. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
27 éves vagy.Hadd ne írják már elő neked,hogy mit csinálj.
2020. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Nanana. 24 vagyok es akarhany nyonorulttol szarmazo like nem tartott vissza hogy inaktivaljam atmenetileg a fiokom. Ugyanis minden kan megtalalt.. es mar kb hanytam toluk. Egoista sem vagyok. Lenne mit mutogatni erdekes megis vannam mas ertekeim csak nincs ra eleg normalis kozonseg. A rajzolas festes mar senkit se erdekel csak az ostoba fotok hogy hol mit ettek. Addig bele se lehet bokni villaval amig nincs meg 30 insta lajk. Ha nem posztolsz az edzoterembol nem gyurtal.. undorodom en is. Iszonyu sok buta sekelyes hulladek no kozott nagypofa nelkul allitom hogy kulonb vagyok. Es ez jo. De van ha korbenez az ember es bizony faj mikor azt hiszi "nincs lejjebb" hogy mit lat. Es de van lejjebb.. mindig van lejjebb. Mindenkiben csalodsz kb. A legrosszabb ha eberekkel korbeveve erzed magad holt egyedul. Na az a magany.


Kerdezo szerintem probalj a sajat erdeklodesi korodhoz hasonlo helyen ismerkedni ahol lehet. Csalad az nem azt jelenti hogy verszerint csalad. A csalad az a szemely lesz aki mellett ha nem is biztos (nem vagy rossz ember ha nem) megvaltozik benned hogy pl nem akarsz apa lenni. Hahh en noi szemmel heterokent is csak rohogok ezen a sok rongy non. Ki akar mellettuk apava valni!? Szoval majd eljon az ideje. De valoban nem 40 felett erdemes ezen agyalni. Hanem elobb. Mert egy no se kepes orokke szulni es 55 evesen kisebb esellyel akar neked szulni egy 30 eves no. Bar van mas is amitol boldog lehet egy ember: elhetsz a hobbidnak is. A boldogsag sem feltetlenul csak egy szemely formajaban jelenhet meg. De lehet.

2020. nov. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Mindig van lejjebb, nyugi.


Völgy mélyén is lehet gödröt ásni :D

2020. nov. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 1Léna ***** válasza:
100%

Jó, hogy van önálló elképzelésed az életről. Jó, hogy felvállalod a saját személyiséged, mert a többség, fél, nem elég bátor ehhez. Inkább hagyják, hogy az életüket a többség sodrása vezesse. Ha pedig ezt tették, onnantól már csak azért is ezt tanácsolják másoknak is, hogy ne kelljen szembesíteniük magukat az igazsággal. Azzal, hogy más utat is választhattak volna.

Tehát tarts ki. Nekem tetszik az álláspontod.

Vannak olyan lányok akik pont hozzád hasonlót keresnek, de ők hozzád hasonlóan nehezen találnak rá a társukra.

Kreatív ember vagy, kreatív módon fogsz rátalálni társadra.

2020. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Még abba a generációba tartoznak, akikbe ez lett nevelve, hogy ez az élet normális rendje, ennyi idősen már az esküvőt kellene tervezgetni.

De akkor még a párkeresés is nagyon más volt, nem lehetett interneten keresztül annyi embert elérni, váltogatni folyton a párjukat. Talán így mindenki jobban arra koncentrált, hogy olyan társat találjanak, akik mellett hosszú távon is el tudják képzelni. Szerintem nehezen tudnád meggyőzni már őket.


Én is 27 éves vagyok, ugyanabban a szituációban, mint te. Azt tapasztalom, hogy egy korábbi csalódás miatt vagy csak egyszerűen így érzik jónak a korombeliek, hogy komolyabb kapcsolatot nem szeretnének. Akadnak olyan fiúk, akik szeretnének velem lenni, de inkább lazább kapcsolatra vágynak, amit én elutasítok.


Szerencsére a szüleim nem nyaggatnak ezzel. Viszont unokatestvérem esküvőjén több rokonom is utalgatott a dologra. Engem is zavart, de próbáltam túllendülni hamar ezen a témán.

2020. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy nagyon rosszul esik ez. Nem eléggé rossz, hogy az ember vágyna társra és nincs, de még rá is tesznek egy lapáttal.

Bizony nehéz ma találni valakit (főleg most, hogy minden bezár kb.).

Mivel manapság minden azt harsogja, hogy mindig van szebb és jobb, ami persze alanyi jogon jár mindenkinek; ha már valami apróság nem kóser véget vetnek a kapcsolatnak (vagy bele se kezdenek olyannal aki nem ugorja meg a magas lécet) A másik fél meg sérül és bezárkózik vagy könnyűvérű lesz egy életre. Hány ilyen példát láttam már....

Viszont az nagyon jó, hogy a festés/rajzolásban megleled a boldogságot. Alkoss és élj úgy, ahogy Neked jól esik. Ne foglalkozz etéren a szüleiddel, nincsenek tisztában a mai viszonyokkal.

2020. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!