Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj a szüleimnek az, ha...

Miért baj a szüleimnek az, ha álomvilágban élek?

Figyelt kérdés

Rólam: 21 éves férfi vagyok, dolgozom tisztességesen, de még itthon élek.


Munka után lefekszem, és elutazom az én kis világomba. A szüleimnek ez nem tetszik. Pedig nem kicsi ember vagyok ott. Van egy gyönyörű szép feleségem, Parisa, és egy aranyhalam, Felix. Szép nagy kertes családi házban lakom, ráadásul filmsztár és rockzenész is vagyok, sőt lassan már legenda. Rengeteg helyre utazom természetesen, és Rolls Royce-al járok.


Ugye mivel ezek nem válhatnak valóra a való életben, így csak képzelet szintjén elérhetőek. De én ebbe fektettem az életem: azért tartom fent magam, hogy a meleg szobámba miután hazaértem tudjam élni az életem.


2017. jan. 12. 18:58
1 2
 1/20 anonim válasza:
90%
Gondolom pont az amit a végén írtál.
2017. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
A dokik mit mondanak?
2017. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Unatkozol?


Egy hatéves szintje amit művelsz. Teljes kudarcként élik meg a neveltetésedet.

2017. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
81%
Nem gondolkodtál az íráson? Nekem is jó a fantáziám, saját kis fantáziavilágom van, amiből tök jó történetek születnek. Persze nem olyan jók, hogy valaha ki is adják őket, de jó szórakozás és alkotsz valami maradandót. :)
2017. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Remélem hogy ez a kérdés nem komoly.
2017. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

Ez beteges szerintem....

Álmodásból fel kéne már ébredni :)

2017. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ezzel semmi gáz nincsen, nem értem az itteni értetlenkedő válaszokat.

Ez ezerszer jobb, mintha alkesz lenne, vagy szerencsejátékra bszná el a pénzt.

Bár nekem kicsit kamu-szagú ez az aranyhalas sztori.

2017. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem valami online világba menekülsz. Elég durva fantáziával rendelkezhetsz. Én abba élem bele magam, hogy visszamehetek a múltba hogy kijavíthassam a hibáimat, gyakran gondolkozok azon mit csinálnék máshogy. De azért ennyire nem élem bele magam hogy külön lefekszem hozzá meditálni.

Persze hogy nem tetszik a szüleidnek, mert így nem haladsz előre az életben. Az jó, hogy van állásod, de nem akarsz normális családot? Mármint gondolom 21 évesen nem igazán de később lehet megváltozik a véleményed és a képzelt feleség már kevés lesz. Bár ki tudja. Minden esetre jobb lenne ha valamit a valóságban is tennél egy boldog életért, nem csak a képzeletben

2017. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Mindenkinek szüksége van egy álomvilágra. Van aki sokat olvas és nem tudna meglenni könyvek nélkül ( én) van aki sorozatmániás. Más a filmekért rajong. Megint más a számítógépes játékokért vagy a szociál médiában kreál magának egy tökéletes ént. Valakinek drog kell az álomvilághoz, megint más könyvet ír vagy kamu kérdéseket gyakorira. Ezek mind- mind álomvilágnak számítanak hisz távol állnak a valóságtól. Két okból aggódhatnak a szüleid. 1: Ez az ágyban meditálós történetes izé nem megszokott módja a " menekülésnek" a valóságtól, főleg most, a digitális világban. 2: Lehet h túl sok időt töltesz "odaát" és félnek hogy majd eljutsz arra a szintre amikor nem tudod megkülönböztetni az álmot a valóságtól és nem akarsz kikelni az ágyból"azért tartom fenn magam..." dolgozni\csajozni. Ez a félelem természetes, gondolj csak a netfüggő/alkoholista\ hazudozó gyerekek szüleire: Aggódnak a valóságos\ normális ÉLET hiánya miatt.

Tipp: Halgass a négyesre az írás jó ötlet és talán a szüleid is jobb szemmel nézik.

Ui: Kétfajta ember létezik: Aki álomvilágban él és aki ezt letagadja.

Ui2: Ne halgass a fikázó/ dokit javaslókra. Csak furcsa nekik hogy valakinek még van fantáziája és be is vallja.

2017. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%

Elég szomorú. Ez a történet jut rólad eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=T9Ay8j_fkgk&t=1s

2017. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!