Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet találni ilyen férfit...

Lehet találni ilyen férfit vagy én élek álomvilágban?

Figyelt kérdés

Azért ide írom a kérdést, mert itt több értelmes ember szokott válaszolni, mint a szerelem,szex topikban, ami tele van tinikkel.

Az a baj velem, hogy mindig a bunkó rosszfiúkba zúgok bele, akik aztán jól összetörnek. Tudom ez butaság, de a normális, kedves, szerényebb fiúk nem mozgatnak meg bennem semmit. Olyan férfit tudok elképzelni magam mellé, aki legalább 10 évvel idősebb, biztos egzisztenciája van, nincsenek anyagi gondjai(nem kell kőgazdagnak lennie), határozott, karakán, tiszteletetparancsoló, de ugyanakkor tisztel, mint nőt, hűséges és lehet rá számítani. Ilyen létezhet vagy ha találok egy ilyen belevaló kemény pasit az kötelező, hogy emelett bunkó senkiházi legyen, aki csak átnéz a nőkön?


2010. szept. 17. 18:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
lehet találni. bár a biztos egzisztencia elég húzós, akinek van az vagy külföldön tolja, tehát kiesett, vagy bűnöző, akkor meg szakmai kötelessége senkiházinak lenni.
2010. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
69%
Te is csak a pénzre mész, látszik, hogy szeretni sosem tudtál, különben már észhez tértél volna.
2010. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

nem igaz, hogy csak a pénzre megyek. több komoly kapcsolatom is volt, velem egyidős, még nem dolgozó fiúkkal, akit igenis szerettem, más miatt romlott meg a kapcsolat.

félreértettél, nem a pénz számít, hanem a biztonság és a komoly megjelenés.

2010. szept. 17. 19:02
 4/39 anonim ***** válasza:
31%
én is épp ilyet keresek,és remélem van,mert az eddigiek éngem is összetörtek.Talán van valahol a világban és életem végére talán rátalálok:s
2010. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
55%

biztonság, komoly megjelenés=lóvé


Ha van is ilyen pasi, az messziről elkerüli az olyan nőket, akik a pénzre mennek....

2010. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
43%

Az én párom már majdnem ilyen.

8 évvel idősebb, nincs adóssága, határozott stb. csak még nem tisztel eléggé.

Most ezen dolgozunk...

2010. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
97%
Az én férjem nem túl jóképű, csóró, mint a templom egere, de meghalna értem. Ha kell macsó, ha kell, kiscica. Imádom. Amiket te leírtál, az ritka, mint a fehér holló, és nem is biztos, hogy jó választás.
2010. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
75%
Én is ilyet keresek, mint te, anyagilag nálam csak az a feltétel, hogy ne én tartsam el. Erre nem lennék hajlandó.
2010. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
66%

Lehet. A páromnak sikerült :)))



Na jó, nem akarom magamat fényezni, de amikor az eddigi barátnőim (nem volt ezer) véleményeztek engem, akkor pont az általad leírt tulajdonságokkal illettek engemet.


A többi értetlenkedőnek: szerintem a kérdező nem ráakaszkodni akar egy nálánál gazdagabb hapsira, egyszerűen nem szeretné leendő párját minden este talicskával hazavinni a kocsmából vagy nem szeretné, ha örökké játéktermezne és úszna az adósságban.



Visszatérve: lehet, több a rendes, mint a bunkó, csak ismerd meg jól mielőtt összejössz vele.

2010. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
92%
Nehari, de ha most 50 olyan választ kapsz, hogy lehet, 50 olyat, hogy nem lehet, mert csak egy pénzéhes tudodmi vagy, akkor mi van? Változik bármilyen választól akármi is az életedben?
2010. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!