Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Jogosan vagyok...

Mit csináljak? Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
Férjemmel vettünk egy nagyobb lakást. Én részem a több millió (szüleimtől) férjem része pár százezer lenne/lett volna. Nagymamája (anyós anyja) megígérte, hogy kipótolja. Lenne miből, de valahogy mégis terelik a témát. Napokon belül fizetni kellene az utolsó 400 ezret, de csak a sunnyogás megy. Mondtam anyósomnak 2 napja, hogy nagyon kellene a segítség, mert az összes pénzem, még az e havi fizetésem is beletettem a lakás árába, konkrétan 5000 ft-unk maradt, se csekkek befizetve, se kaja, se a tanszerek a gyereknek. Annyit mondott, kérjek anyukámtól. Azóta felénk se jön, várja hogy a probléma magától megoldódjon. Nem tudom férjem nagyija mitől gondolta meg magát, bár van sejtésem, hogy anyós tett róla, de szégyenlek rákérdezni. ezek után már el sem fogadnám. viszont ott a kérdés, miből fogjuk kifizetni, hiszen számítottunk rá?
2010. aug. 10. 13:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a gyerek nevére került. ebben mindketten egyetértettünk. nem valószinű, hogy 10-20 éven belül eladjuk. anyós rákérdezett, hogy a fiamnak semmi sem jár? én meg visszakérdeztem, hogy tett bele valamit a fia, hogy része legyen? biztos berágott erre. de ez már az után hangzott el, hogy azt mondta, kérjek anyámtól. KÉRJEK ANYÁMTÓL! és ezek után még volt képe felháborodottan megkérdezni, hogy a fiának semmi nem jár?
2010. aug. 10. 14:03
 12/15 anonim ***** válasza:

jaj, nagyon buta dolog volt a gyerek nevére íratni...legalább haszonélvezetet jegyeztek be a nevedre?



provident lesz sajna a megoldásotok, de az is max 300ezer

2010. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

max 220-at lehet felvenni provit is,ha mind a ketten vesztek fel talán,de asszem ez is ki vankötve h egy családba a törlesztő nem haladhatja meg a 8000/hét a törlesztőt.

esetleg ha te meg a szüled vesznek fel(természetesen ti fizettek volna)

2010. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mindenképpen beszélnék a férjemmel, hogy ne duzzogjon és ne így álljon hozzá, mert elég nehéz helyzetet produkál így az anyja - nagyija. főleg a gyereknek, mert az összes pénzetek elment. ha nem hajlandó, akkor igenis ma-holnap menj a nagyihoz és beszélj vele. most nem csak rólad van szó, hanem a családodról, a gyerekedről. én inkább megalázkodnék és utánajárnék megkérdezném, ha már felajánlotta. szóval akkor mondják is meg, hogy mi a helyzet. max személyi kölcsön marad ha nem segítenek, de akkor legalább annyi legyen bennük, hogy mondják meg hogy nincs vagy nem akarnak adni vagy bármi. és abba is belegondolhatnának hogy nem neked adják hanem a gyereknek. na mindegy. elsősorban a férjeddel próbálj düllőre jutni, hogy kérdezzen rá. ha nem, akkor menj és kérdezd meg te.
2010. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát ez durva, és bunkóság részükről. Én mindenképp nem szállnék le róluk, amíg nem segítenek. Azért ne nézzenek már hülyének.
2010. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!