Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok felháborodva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok felháborodva? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A napokban eléggé összevesztem a barátommal, azért, mert hazudott. Jobban mondva titkolózott. Eléggé zavaros a helyzet :S szóval, amikor "megismertük" egymást, akkor eléggé részeg voltam, nem is emlékszem arra az éjszakára. Valami nagyon vad házibuli volt, annyira emlékszem, hogy felmentem egy szobába, eléggé önkívületi állapotban, reggel pedig a mostani párom ült az ágyon mellettem. Akkor azt mondta, hogy nem történt semmi az éjjel, én pedig hittem neki.

Aztán a napokban egy furcsa véletlen miatt kiderült, hogy mégsem volt annyira történés mentes az éjszaka. Szerintem értitek mire gondolok. Oké, ez még nem annyira "gáz", de nekem - miután összejöttünk - azt mondta, hogy ő még szűz. Én végig ebben a hitben éltem.

Amikor megkérdeztem, hogy miért hazudott, akkor csak annyit mondott, hogy teljesen el akarta felejteni azt, hogy mi történt. :S Na jó, de ennek nem mindenféleképpen a hazugság a legjobb módja, szerintem.. :S

Eléggé összevesztünk, a párom szerint csak én túlzom el a dolgokat.

Egyébként mindketten 21 évesek vagyunk, és lassan két éve vagyunk együtt. Nem akarom, hogy emiatt szétmenjünk, de valahol mégis bánt a dolog :S


2010. jan. 12. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
ez jellemzo. a pasik sose értik, h nekunk miért fáj vmi. de miért kellett eltitkolnia??
2010. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen buta vagy ,hogy ennyire kiütöd magad, akkor szerintem te csak ne háborogjál. Örülj neki,hogy nem történt komolyabb...
2010. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy te még nem voltál részeg. Egyébként meg nem vagyok alkoholista, nagyon ritkán rúgok be, és ez pont azon esetek közé tartozott, amikor igen. De engem nem az zavar, hogy mi történt, hanem az, hogy eltitkolta. Nem szeretem, ha hazudnak, ráadásul a szemembe, de szerintem ezt senki sem szereti.
2010. jan. 12. 16:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Hagydmár, komolytalan. Ezen nem érdemes összeveszni. Neked akart csak megfelelni, ez csak azt mutatja, hogy képes volt hazudni azért, hogy jobb színben lásd. Legyetek boldogok továbbra is. :)
2010. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha ilyen részeges p*csa voltál akkor a te bajod! Örülj neki hogy egyáltalán veled van, én az ilyet ribinak gondolnám! Szánalmas az olyan ember aki ennyire leissza magát, hogy azt sem tudja kivel mit csinál! Mi van ha megd*gtak hatan? És ha terhes lettél volna? Igaza van hogy el akarja felejteni, legközelebb meg maradj józan, és akkor tudni fogod az igazat. Részegségre nincs mentség! Azt hittem ilyen korban már érettebbek az emberek.
2010. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Minek kell leribizni csak mert ivott?-.-" [inkább no comment az értelmes válaszolóknak ;)] egyénként szerintem ne csinálj belőle olyan nagy ügyet, együtt vagytok szeretitek egymást ez a lényeg:)
2010. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Az ivott meg a hullarészeg öntudatlan között van egy kis különbség. Mivel nem tudott magáról azt sem tudja ki d*gta vagy d*ghatta volna meg. Én nem vagyok se öreg se prűd de számomra ez ronda és elfogadhatarlan... Elnézést hogy egy normális értéket képviselek... 18L
2010. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Oké, akkor egy részeges ribanc vagyok, akin minden héten átmegy a fél város. Elvégre te biztosan tudod, hisz már mióta ismerjük egymást :) Igazad van, kussolnom kéne, mégis mit képzelek magamról, hogy merek inni a TE beleegyezésed nélkül? Hú, de gáz vagyok...


A normális válaszadóknak pedig köszönöm :) Annyira nem akartam felfújni az ügyet, de hirtelenjében nagyon mérges lettem :S Mostmár bánom, a barátom is eléggé hirtelen haragú, köztünk mindig nehéz a békülés :S

Köszönöm a válaszokat :)

2010. jan. 12. 16:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Felőlem ugyan mindegy ha iszol, nem nekem ártasz amíg nem támadsz rám részegen, csak akkor ne nyavajogj hogy milyen a barátod... Ha feltettél egy kérdést akkor fogadd el a válaszokat.
2010. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elfogadom, de a kérdésben te mégis hol olvasod azt, hogy "Kérlek, mondjátok el a véleményéteket rólam"? mert én sehol sem látom.
2010. jan. 12. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!