Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok felhaborodva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok felhaborodva? Pasik velemenye is erdekelne? Tennetek ilyet?

Figyelt kérdés

22 vagyok baratom 26 es 3 eve vagyunk egyutt. (joban rosszban)

Most volt szuletesnapom es egy csokor viraggal koszontott fel. Anyagilag egesz jol all, szerencsejatekokra stb nem sajnalja a penzt, viszont ugyerzem ram igen. Nemegyszer elofordult egy egy veszekedes alkalmaval hogy felkiabalta hogy inkabb halas lehetnek neki mert hogy o mennyit szaladozik hozzam, mennyi penz a benzin, stb...aztan hogy elvitt nyaron kirandulni (mellesleg a penzt a kirandulasra egyutt nyertuk valamint mindketten beszalltunk sajatpenzbol is..na igaz lehet o valamivel tobbel szallt be)...szoval nem sertodtem meg de azert bennem van hogy latom bratnoimnek m,iket vesz a pasijuk, ereztetik hogy a csillagot is lehoznak neki az egrol, mert tenyleg en nem draga ajandekokra vagynek, engem konnyu megajandekozni mert filleres dolgoknak is orulni tudok.Raadasul meg is engedhetne...

Szoval jottunk haza a szomszedvarosbol kocsival...mondon ugyis szulinapom van nem megyunk vissza este vacsorazni? Erre hogy ha van penzem mehetunk....hat ha ezt nem mondja akkor talan nem is szoltam volna semmit hogy azert vehetett is volna valamit...osszevesztunk..persze az egeszbol az lett hogy nagyok az igenyeim....pedig en tenyleg nem rosszbol mondtam.Aztan masnap kibekultunk mindketten bocsanatot kertunk. Aztan tortent hogy jottek volna ismeroseim, rokonok unnepelni szuletesnapomat, es vett anyu 3 tortat...en nagyon sokat fogyoztam azok elott meg nagyon egeszsegesen elek, de azt mondtam hogy ma nem erdekel vegigkostolok mindent. Erre mikor ettem volna egy szelet tortat, a baratom elkezdett piszkalni hogy na mar eleg lesz lassan meg stb hogy megint kover akaroke lenni....egy darabig turtem de aztan amikor elvette elolem a tanyert ideges lettem es hazazavartam szo szerint. Persze elotte meg bocsanatot kert hogy csak jot akart de aztan mikor kozoltem vele hogy menjen haza akkor azt vagta vissza hogy megerdemeltem azert amit a virag miatt csinaltam....Hat diohejban ennyi....szeressuk egymast nagyon, de hogy ertessem meg vele hogy nekem ez rosszul esett..mindig kinevet ha valamivel megbant mert szerinte en apro szavakert haragszom meg, es hogy ezeket el kell nezni....adjatok valami tanacsot,olyan rossz hogy ot hidegen hagyja ha megbant...mert szerinte tok mindegy hogy viselkedik az a lenyeg hogy szeret:( 22L


2009. szept. 22. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
már megint ez a kérdés? erre már válaszoltam...akkoris azvolt a véleményem h eltúloztad, a benzin tényleg drága, neked gondolom nincs autód, és különbensem feladata az a pasinak h mindenhova furikázza a barátnőjét, egy virágcsokor pedig bekerült vagy 3-4 ezerbe, 3-4 ezerér pedig egy "apróságot" is vehetett volna neked, úgyhogy ugyanott vagyunk....
2009. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


nem volt elég ennyi válasz??????????

L/22

2009. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Én a helyedben meghúznám magam. Te arra tartod a pasid, hogy minden sz*rt összevásároljon neked? Ne haragudj, de néha én is kényelmetlenűl érzem magam, ha a párom fizet helyettem. Egy kapcsolat nem abból áll, hogy elhalmoznak ajándékokkal. A dolognak kölcsönösnek kell lennie. Te milyen apróságokkal lepted meg eddig?

Szerintem te egy hisztis, elkényesztetett p*csa vagy és örülnöd kéne, hogy a barátod eddig kihúzta melletted. És tán nem kéne ilyen apróságokon besértődni. Fáj az őszinteség vagy mi? Ha meg hazudna az lenne a baj... Csak jót akart neked mikor elvette előled a tortát. -.-

2009. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván neked fogalmad sincs h milyen baromi nehéz összekaparni azt a kevés lóvét amit manapság mások munkája ér, és nem a cuccot kéne nézni hanem a szándékot amivel adja. Jó ha valami évforduló lenne akkor valszeg én is valami maradandóbbat vennék, pl egy lapos medált amire rá lehet íratni a monogramunkat, de azért elvárható a kölcsönös tehervállalás egy jó kapcsolatban, szóval ezzel számolj! És te is megtehetnél érte ezzel az erővel sokmindent, a másik szülinapja is ugyanolyan fontos mint a tied, nem?!
2009. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Én nem vagyok egy nagyigényű, sőt rühellem ha virágot és apró csetreszeket kapok, mint szerelem jeleként, mert csak a port fogja később.

DE!

A te pasid eléggé sóher és tapintatlan. Ez később sem fog változni.

A tortás ügyel kapcsolatban, meg azt szűrtem le, hogy uralkodni akar inkább rajtad és neki sokkal jobban számít a külsőség, mint a belső.

Biztosan szeret téged ez a pasas?

2009. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
83%
Szerintem,te anyagias vagy,túl sokat szerepel az írásban a pénz.A kapcsolat nem a pénz körül forog.Másrészről egy párkapcsolatban nincs én pénzem,te pénzed."Mi pénzünk" van.Ez a kapcsolat sosem lessz jó,nem vagytok egymáshoz valók.
2009. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem gondolj bele,hogy esik a pasidnak az,hogy ő megdolgozik a pénzért,megajándékoz,felköszönt,és te meg a fejéhez vágod,hogy pl:,,Miért csak egy csokor virágot adtál?!" Valószínű,rosszul esett neki,hogy még vacsorázni is el akartad magad vitetni,mert ez teljesen úgy jött le,mintha ki akarnád őt használni!Lehet,hogy te szerelemből vagy vele,és nem szeretnéd őt anyagilag lehúzni,de ha így viselkedsz,akkor ne csodálkozz,hogy mérgében ő is így bánik veled!Tényleg úgy néz ki,mintha egy gyerekes,elkényeztetett,hisztis kislány lennél!Amúgy meg ő arra költi a pénzét,amire neki jólesik,és szerintem kedves gesztus volt tőle a virágcsokor,szóval vannak nála ezerszer rosszabb pasik is.Gondolom,te még nem dolgozol,hanem sulizol.ha majd eljársz dolgozni,meg fogod látni,milyen könnyen elfogy a pénz!Összegezve:nézz egy picit magadba is,kérj tőle bocsánatot,béküljetek ki,és próbálj meg kevésbé anyagias lenni/vagy kevésbé anyagiasnak tűnni!
2009. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
RONGYRÁZI RIBANC!! aztán lehet lehúzni, akkor is ez a kib*szott helyzet!
2009. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

érdekes, hogy modnjátok egytől egyig, hogy nehéz megkeresni apénzt...viszont a szerencsejátékra könnyű mi???

Itt nem egy csóró emberről van szó hanem egy olyanról aki anyagilag jól áll...

2009. szept. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy anyagilag jól áll,még nem jogosítja fel a barátnőjét arra,hogy lehúzza a pasiját!A szerencsejátékról meg csak annyit,hogy az ő ügye,a saját élete,úgy éli,ahogy akarja.
2009. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!